نمایندگی خرید عمده ویتامین D3

جهت ارتباط با بخش فروش از چاشنا، نمایندگی خرید عمده ویتامین D3 می توانید با شماره های مندرج در سایت چاشنا تماس حاصل فرمایید. همچنین فرم مربوط به خرید را تکمیل نموده تا مشاوران مجموعه چاشنا با شما تماس بگیرند.

ویتامین D3

ویتامین D چیست؟

در حالی که برخی از ویتامین ها را بدن می تواند سنتز کند، برخی ویتامین ها باید از خارج وارد شوند. بخش مهمی از ویتامین D را بدن می تواند سنتز کند، اما کمبود آن باعث ناراحتی می شود و یک ویتامین است که در بسیاری از وظایف متابولیسم نقش دارد. منبع اصلی ویتامین هایی که بدن نمی تواند به میزان کافی سنتز کند، در غذاهای مصرفی است. ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن از گیاهان سبز و غذاهای حیوانی به دست می آید. کمبود ویتامین ها با تأثیر بر عملکرد متابولیسم می تواند بسیاری از بیماری ها را ایجاد کند. مکمل های دارویی برای تأمین نیازهای ویتامین افرادی که دچار سوءتغذیه و رژیم نامتعادل هستند استفاده می شود.
به طور کلی ویتامین D یک استرول محلول در چربی با عملکردهای مشابه هورمون است. ویتامین D کلسیفرول هم نامیده می شود.

انواع مختلف ویتامین D

دو شکل مختلف ویتامین D وجود دارد. D2 (ergocalciferol) و D3 (cholecalciferol).

شکل D2 (ergocalciferol) بیشتر در گیاهان و قارچ ها یافت می شود. فرم D2 توسط اشعه های UV-B ارگوسترول از خورشید ایجاد می شود.

فرم D3 (کلکالسیفرول) با تبدیل دهیدروکلسترول (پروویتامین) در لایه اپیدرم پوست به ویتامین D3 و توسط اشعه UV-B ایجاد می شود.

از آنجا که هر دو شکل به روش مشابه به دست آمده اند، تحت عنوان ویتامین D نامگذاری شده اند. بیشتر ویتامین D سنتز شده در بافت چربی ذخیره می شود. ثابت شده است که ویتامین D می تواند ۳-۴ ماه در بافت چربی ذخیره شود.

ویتامین D3

نمایندگی خرید عمده ویتامین D3 در ایران

چاشنا با عنوان نمایندگی خرید عمده ویتامین D3 و همچنین وارد کننده سایر ویتامین های گروه B ویتامین K، ویتامین A و….فعالیت دارد.این شرکت علاوه بر واردات انواع ویتامین در زمینه فروش انواع طعم دهنده های صنایع غذایی ( طبیعی و سنتتیک)، اسانس های صنعتی ویژه شوینده، محصولات خوشبو کننده و به ویژه تولید اسانس های گیاهی صددرصد طبیعی در کشور شناخته شده است.
در صورت تمایل به خرید و همکاری در حوزه خرید و فروش محصولات فوق با بخش فروش چاشنا در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما