فروش ویژه ادویه گلپر

گلپر یکی از طعم دهنده های قوی در صنایع غذایی می باشد که به صورت اختصاصی توسط مجموعه چاشنا به فروش می رسد.

گلپر چیست؟

گلپر گیاهی بومی ایران است. گلپر در نواحی مرطوب و کوهستانی می روید. دانه های گلپر بسیار معطر هستند و به عنوان ادویه مورد استفاده قرار می گیرند.

کاریردهای گلپر

گلپر به طور وسیعی به عنوان ادویه در تولید محصولات غذایی مورد استفاده قرارمی گیرد. ادویه های گلپر و جوز هندی دارای طعم های قوی می باشند. علاوه بر این امروزه استفاده از گلپر برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی نظیر: صابون، خمیر دندان و دهان شویه نیز گسترش یافته است.
استفاده از گلپر برای تولید ادویه های مخلوط نیز کاربرد دارد. از آن جایی که دانه های گلپر دارای عطر و طعم قوی هستند برای اهداف طعم سازی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
استفاده از گلپر به همراه لیمو یکی از طعم های مخصوص آجیل و تخمه را می سازد. طعم گلپر لیمو یکی از طعم دهنده های محبوب تخمه می باشد. طعم گلپر لیمو و سایر طعم دهنده های تخمه را به صورت اختصاصی می توانید از مجموعه چاشنا تهیه نمایید.

فروش ویژه ادویه گلپر
فروش ویژه ادویه گلپر

ادویه گلپر به صورت خالص و به درخواست مستریان محترم به صورت پودر و یا با درجه های مختلف گرانول ارائه می شود. به مناسبت یلدا فروش ویژه ادویه گلپر در مجموعه چاشنا آغاز شه است. شما می توانید با تماس با کارشناسان مجموعه چاشنا مناسب ترین نوع ادویه گلپر را به صورت عمده سفارش دهید.

فروش ویژه ادویه گلپر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما