عرضه اسانس تافی پودری آلبریچ

اگر به دنبال بزرگترین مرکز عرضه اسانس تافی پودری آلبریچ در صنایع غذایی می باشید مجموعه چاشنا با ارائه انواع اسانس ها و رنگ های خوراکی و طعم دهنده تافی پودری از بهترین تولید کننده انواع اسانس سهولت خرید را برای مشتریان عرضه کرده است.

اسانس تافی چیست؟

اسانس تافی از جمله اسانس های پرکاربرد در صنایع تولید شکلات می باشد که به صورت پودری و مایع تولید و عرضه می شود‌. بطور کلی از اسانس تافی در تولید انواع محصولات و خوراکی های شیرین از این اسانس استفاده می شود.
تافی نوعی رایج از شیرینی هاست که در گروه تنقلات قرار داده شده است. تافی از مواد قندی (شکر- گلوکز مایع)، شیر یا اسانس شیر (شیر خشک، شیر تغلیظ شده)، چربی های نباتی یا حیوانی و انواع اسانس و رنگ های غذایی تولید می گردد. تافی ها در طعم های مختلف علاوه بر اسانس تافی با استفاده از اسانس های شیری، اسانس های میوه ای، قهوه ، تافی مالت و تافی کاکائویی طعم دار و مشتری پسند می شود. تافی ها کاربرد زیادی در صنایع غذایی دارند.
پس در واقع تافی همان کارامل است که پس از حرارت دادن و کاراملی نمودن شکر و افزودن مقداری رنگ خوراکی مجاز، اسانس های مجاز و طعم دهنده ها تهیه می شود.

موارد استفاده از اسانس تافی


در روند تولید تافی،  مواد اولیه را با یکدیگر ترکیب می کنند، می جوشانند تا زمانی که به حرارت مورد نظر برسد. از آنجاییکه میزان آب محتوای تافی بر کیفیت بافت آن تاثیر می گذارد باید به میزان حرارتی که بر تافی اعمال می شود بیستر اهمیت داد. به عنوان مثال تافی های سخت تر، دمای بالاتری بر آنها اعمال شده و محتوای رطوبت کمتری دارند.
از طعم تافی در محصولات دیگر به صورت مایع و جامد در صنایع مختلف استفاده می کنند.

موارد استفاده از اسانس تافی
  •  آب نبات
  • پاستیل
  • خمیر بیسکوییت و کیک
  • چای
  • نوشیدنی های آبمیوه و شیری
  • بستنی
  • سس شکلاتی


عرضه اسانس تافی پودری آلبریچ

قیمت خرید و فروش اسانس تافی در مرکز عرضه اسانس تافی پودری آلبریچ بر اساس کیفیت و قیمت ارز متغیر است. در حال حاضر خریداران می توانند این محصولات را به صورت اینترنتی و حضوری تهیه کنند. به منظور مشاوره و خرید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما