بهترین قیمت اسانس بابونه آلمانی

اگر در پی خرید بهترین اسانس بابونه آلمانی هستید. مجموعه چاشنا بهترین تولیدات اسانس های گیاهی را بیشترین ماده موثره و با بهترین قیمت اسانس بابونه آلمانی ارائه می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید آنلاین و فروش عمده سایر اسانس های گیاهی نیز با ما در ارتباط باشید.

تفاوت بابونه رومی و آلمانی چیست؟

اسانس بابونه از گیاه بابونه گرفته شده است. در واقع، اسانس بابونه از گل های مرواریدی شکل این گیاه به دست می آید‌.
دو نوع مختلف بابونه وجود دارد:
بابونه رومی ( Chamaemelum nobile یا Anthemis nobilis )
بابونه آلمانی ( Matricaria recutita یا Chamomilla recutita )
به طور کلی این دو گیاه از نظر ظاهری کمی متفاوت هستند. علاوه بر این، ترکیب شیمیایی و مواد موثره فعال در آنها کمی متفاوت است. تحقیقات در مورد هر دو نوع بابونه انجام شده است. ماده موثره ای که بیشترین تحقیق در مورد آن انجام شده، کامازولن است که در بابونه آلمانی بیشتر یافت می شود.

تفاوت بابونه رومی و آلمانی چیست؟

اسانس بابونه چه فوایدی دارد؟

استفاده از بابونه در متون پزشکی مصر باستا ، یونان و روم شرح داده شده است. در طول قرن ها، این گیاه در موارد زیر مورد استفاده بوده است.
• ناراحتی های گوارشی، مانند سوهاضمه ، حالت تهوع یا نفخ
• ترمیم زخم ها
• تسکین دهنده اضطراب
• تسکین مشکلات پوستی مانند اگزما یا بثورات پوستی
• ضد التهاب و تسکین دهنده درد برای بیماری هایی مانند کمر درد، نورالژی یا آرتروز
• بهبود خواب

زمان خرید اسانس بابونه به چه چیزی توجه کنیم

در زمان خرید اسانس بابونه یا سایراسانس های گیاهی نکات زیر را رعایت کنید:
?️مراقب تبلیغات و ادعاهای تبلیغاتی باشید. سازمان غذا و دارو (FDA) اسانس های گیاهی را تایید نمی کند. از خرید هر اسانسی که ادعا می کند می تواند برای درمان یا بهبود بیماری خاصی استفاده شود، احتیاط کنید.
?️نام لاتین گیاه را روی برچسب محصول بررسی کنید. این می تواند به شما کمک کند مطمئن شوید که نوع روغن بابونه مورد نظر خود را خرید می کنید.
?️به دنبال نشان خلوص باشید. شما باید ۱۰۰ درصد اسانس روغنی دریافت کنید. اگر محصول با چیز دیگری مخلوط شده باشد، برچسب باید به شما اطلاع دهد.
?️قبل از خرید محصول آن را بو کنید. اگر بوی روغن بابونه نمی دهد، آن را خریداری نکنید.
?️به دنبال بطری های تیره رنگ بگردید. نور می تواند به اسانس های روغنی آسیب برساند، بنابراین به دنبال بطری هایی باشید که نور را از بین می برند.

اسانس بابونه چه فوایدی دارد؟

بهترین قیمت اسانس بابونه آلمانی

با خرید عمده از مجموعه چاشنا می توانید خرید خود را با بهترین قیمت اسانس بابونه آلمانی تجربه کنید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر از سایر اسانس های دارویی ( اسانس اسطوخودوس، زیره و…..) با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما