قیمت طعم دهنده هندوانه پودری

 

قیمت طعم دهنده هندوانه پودری در شرکت چاشنا با توجه به نوسانات ارزی بازار تعیین می شود.جهت خرید اسانس هندوانه پودری و مایع ، محلول در آب و روغن با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

قیمت طعم دهنده هندوانه پودری

فروش طعم دهنده هندوانه

هندوانه و طعم دوست‌داشتنی آن برای همه افراد آشنا بوده و یکی از طعم های میوه ای جذاب می باشد. هندوانه یکی از میوه های تابستانی است که قطعا طعم آن در محصولات غذایی می تواند لحظات خاطره انگیزی را برای مصرف کننده تداعی کند.

طراحان و تولیدکنندگان طعم و مزه براساس ذائقه و علائق مصرف کننده طعم های جدید و نوستالژی را ارائه کرده‌اند. ترکیب این طعم دهنده ها با صنایع غذایی مورد مصرف روزانه برای هم تولید کننده هم مصرف کننده بسیار مورد اهمیت و جالب است.

طعم هندوانه در کنار سایر طعم های میوه ای می تواند تنوع چیم گیری را به محصولات غذایی به ویژه تنقلات القا کند.

علاوه بر طعم هندوانه مجموعه ای کامل از انواع طعم دهنده های میوه ای را می توانید از این مجموعه خریداری کنید:

خرید اسانس هندوانه ویژه شب یلدا

در ایران هندوانه یکی از نمادهای معروف ویژه شب یلدا است و این مورد به یکی از گزینه های خرید این میوه و محصولات با آیت طعم شده است. از این رو بکارگیری طعم دهنده هندوانه در برخی محصولات در چنین ایامی می‌تواند در تنوع محصولات و افزایش فروش تاثیر بسزایی داشته باشد. تولیدکنندگان بسته به محصول خود می توانند از دو نوع طعم دهنده هندوانه به صورت پودری و مایع بهره ببرند. در این مجموعه تولیدی بازرگانی طعم دهنده ها بصورت عمده و با قیمت نازل و رضایت بخشی به خریداران عرضه می شود. علاوه بر این مشاوران فروش ما سایر طعم دهنده های میوه ای را با توجه به بازار مصرفی و مشتری پسندی به شما پیشنهاد می دهند.

صنایع غذایی که بازار هدف این نوع طعم دهنده ها محسوب می شوند شامل موارد زیر است :

  • صنایع تولید کیک و کلوچه
  • صنایع تولید انواع آب‌نبات
  • صنایع تولید ژله و دسر
  • صنایع تولید نوشیدنی
  • صنایع تولید شکلات
  • صنایع تولید اسنک
  • صنایع تولید ویفر
  • صنایع تولید لبنی

قیمت طعم دهنده هندوانه پودری

قیمت طعم دهنده هندوانه پودری

قیمت طعم دهنده هندوانه پودری و مایع در سال ۱۴۰۰ در رنج قیمت ۴۰۰ تا ۵۰۰ براساس نوسانات نرخ ارز عرضه می گردد. این محصول قابلیت حلالیت در آب و روغن را دارد که در بسته بندی ۲۰ و ۱۸ کیلویی تولید و به فروش می رسد. جهت خرید عمده این محصول با ما در تماس باشید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما