قیمت طعم دهنده پودری زردآلو   

فروش طعم دهنده زردآلو با بهترین قیمت طعم دهنده پودری زردآلو توسط مجموعه چاشنا انجام می شود. جهت خرید انواع اسانس میوه با قیمت فوق العاده با بخش فروش چاشنا تماس حاصل فرمایید.

اسانس زردآلو

کاربرد عطر و طعم در خوراکی ها

گاهی اوقات استفاده از طعم دهنده ها به دلیل ضرورت ویژگی های فرمولاسیون ضروری است. در برخی موارد، ممکن است لازم باشد یک طعم دهنده پودری استفاده شود. یا ممکن است نیاز به یک طعم دهنده میوه ای باشد مانند صنایع شکلات سازی یا در صنایع کیک و بیسکوییت که از دو نوع اسانس مایع و پودری می توان بهره مند شد.

در این موارد، استفاده از طعم دهنده های پودری یا طعم های میوه تضمین شده است، زیرا نسخه های طبیعی اکثر اسانس های طبیعی از طعم میوه مورد نظر به راحتی در دسترس نیستند. علاوه بر موضوع هزینه، قوام محصول و در نظر گرفتن طعم، فرم محصول یک نگرانی مهم در تکمیل فرمولاسیون است.

ثبات، ماندگاری، سهولت استفاده، بسته بندی و انتظارات مصرف کننده، همگی در تعیین بهترین طعم دهنده برای یک محصول خاص یا طیف وسیعی از محصولات نقش دارند.

موارد مصرف اسانس زردآلو

طعم زردآلو یکی از طعم های پرطرفدار و خوش طعم می باشد که هرکسی طعم ملس و شیرین آن را تجربه نموده است. نوشیدنی با اسانس زردآلو یکی از بهترین گزینه های مصرف کننده در فصل تابستان است. نوشیدنی های خنک در فصل تابستان از کالاهای پرمصرف و با تولید زیاد است. طعم دهی این نوشیدنی ها با طعم میوه های پرطرفدار تابستانی نظیر طعم هلو، طعم شلیل، طعم آلبالو و… بیشترین فروش را خواهد داشت.

طعم دهنده زردآلو در تولید بیسکوییت، کیک و ویفر نیز قابل استفاده می باشد. طعم دهنده مایع زردآلو با قابلیت حلالیت در آب و روغن در صنایع غذایی تولید کیک و شیرینی کاربرد ویژه ای دارد.

طعم دهنده زردآلو

قیمت طعم دهنده پودری زردآلو

قیمت طعم دهنده پودری زردآلو در بازه قیمتی ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومن به فروش می‌رسد. طعم دهنده زردآلو جهت بازدهی و کاربرد بیشتر بصورت مایع  و پودری عرضه می شود.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما