فروش اسانس انجیر مایع

فروش اسانس اجیر مایع با بهترین کیفیت توسط مجموعه چاشنا به صورت عمده به فروش می رسد.

معرفی طعم دهنده انجیر

انجیر (ّFig) یکی از میوه های محبوب در میان مردم در سرتاسر جهان می باشد. از این رو طعم دهنده انجیر نیز یکی از طعم های مطرح در مصارف صنایع غذایی می باشد. اسانس خوراکی انجیر دارای چندین نوع فرم فیزیکی می باشد که اسانس انجیر مایع یکی از پرمصرف ترین انواع طعم دهنده انجیر می باشد. از آن جایی که انجیر دارای خواص بسیاری زیادی نیز می باشد از اسانس انجیر مایع در تولید فرآورده های بهداشتی نیز به وفور استفاده می شود.

فروش اسانس انجیر مایع

صنایع استفاده کننده اسانس انجیر

اسانس انجیر همانند بسیاری از اسانس های میوه ای مانند اسانس پرتقال، اسانس هندوانه، اسانس توت فرنگی و .. در صنعت کاربرد دارد. اسانس انجیر به دلیل عطر و طعم قوی که دارد در صنایع غذایی از جمله: صنایع تولید کیک و دسر، صنایع تولید شیرینی جات، صنایع تولید نوشیدنی، صنایع تولید مربا و مارمالاد به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.

سایر صنایع استفادده کننده اسانس انجیر عبارتند از:

  1. صنعت داروسازی
  2. صنعت تولید فرآورده های آرایشی و بهداشتی
  3. صنایع تولید کننده فرآورده های شیمیایی

فروش اسانس انجیر مایع

فروش اسانس انجیر مایع

فروش اسانس انجیر مایع با بهترین مواد اولیه وارداتی توسط مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا به صورت عمده به فروش می رسد. تولیدکنندگان محترم با تکمیل فرم های مشاوره و فروش و یا تماس با دفتر چاشنا به صورت تخصصی اطلاعات تکمیلی در خصوص قیمت و مشخصات محصول را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما