مرجع خرید صمغ آنغوزه

مجموعه تولید بازرگانی چاشنا به عنوان مرجع خرید صمغ آنغوزه در ایران فعالیت می کند. علاوه براین انواع صمغ های گیاهی توسط این مجموعه قابل تامین می باشد.

آنغوزه چیست؟

آنغوزه در واقع گیاهی علفی و چند ساله است که دارای ریشه های گوشتی می باشد. آنغوزه در نواحی خشک ایران و در کشورهایی نظیر هند و افغانستان نیز رشد می کند. صمغ آنغوزه شیره آوند آبکش است که از تیغ زدن محل اتصال ساقه به ریشه ها خارج می شود. زمان بهره برداری از صمغ آنغوزه تابستان می باشد.

مرجع خرید صمغ آنغوزه

انواع صمغ آنغوزه

صمغ آنغوزه اشکی دارای بالاترین کیفیت بوده، بیش ترین درصد خلوص را داشته و عاری از آلودگی و خس و خاشاک است. رنگ صمغ اشکی آنغوزه زرد مایل به قرمز و شفاف است.

صمغ توده ای از خشک شده و تجمع صمغ در در نزدیک ریشه گیاه ایجاد می شود. این نوع صمغ دارای مقدار زیاد گرد و غبار و خس و خاشاک است و درصد خلوص پایینی دارد. رنگ صمغ آنغوزه توده ای تیره تر بوده و به طور کلی از کیفیت پایین تری برخوردار است.

خواص درمانی آنغوزه

آنغوزه به دلیل ترکیبات موثره منحصر به فرد دارای عملکردهای دارویی ویژه ای است که عبارتند از :

  1. ضد نفخ
  2. خلط آور
  3. کاهش التهابات تنفسی و برونشیت
  4. درمان سوهاضمه
  5. درمان اختلالات عصبی
  6. رقیق شدن خون
  7. خاصیت آنتی بیوتیکی در درمان بیماری های گوارشی

مرجع خرید صمغ آنغوزه

مرجع خرید صمغ آنغوزه

چاشنا به صورت تخصصی سال ها تجربه در تولید و فروش انواع اسانس های طبیعی و دارویی را پرونده خود دارد. در حال حاضر گروه تولیدی یازرگانی چاشنا مرجع خرید صمغ آنغوزه و سایر صمغ ها و اسانس های دارویی در کشور می باشد. از آن جایی که صمغ ها دارای انواع متغیری بوده و درصد خلوص متفاوتی با هم دارند برای تهیه آن ها و دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص هر محصول با کارشناسان مجرب گروه چاشنا ارتباط برقرار فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما