قیمت اسانس باریجه ارزان در کشور

اسانس باریجه ارزان در کشور که به عنوان یک گیاه دارویی در بازار های داخلی و صادراتی شناخته شده‌است. توسط این مرکز خرید و فروش، اسانس باریجه در کشور به صورت روزانه منتشر می گردد.

 

در ایران گیاهان دارویی خودرو بسیار است. باریجه از جمله گیاهان دارویی خودرو در ایران به شمار می رود که از خانواده گیاهان چتریان می باشد. از گیاه باریجه برای تولید محصولات مختلف، از جمله گیاهان داروییاستفاده می شود. البته  اسانس از شیره ریشه این گیاه، تولید می شود و به عنوان یک اسانس خوراکی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

قیمت اسانس باریجه

 

اسانس باریجه چیست؟

اسانس باریجه که با نام علمی Ferula gumosa نیز شناخته شده‌است. این گیاه با روش های تقطیر استخراج می شود و بی رنگ یا مایل به زرد است. امروزه گیاهان دارویی کاربرد های بسیاری دارند. باریجه نیز به عنوان یک گیاه بسیار پرطرفدار شناخته شده‌است. اسانس این محصول برای کاربرد های زیر استفاده می شود:

 • صنایع داروسازی
 • صنایع بهداشتی
 • صنایع آرایشی
 • صنایع غذایی
 • فرآورده های گوشتی
 • ساخت عطر و ادکلن
 • صنعت چسب

 

قیمت اسانس باریجه

 

خواص اسانس باریجه

اما اسانس باریجه چه خواصی دارد که توجه ها به آن افزایش یافته است؟ باریجه نوعی گیاه خودرو است. با توجه به اینکه یک گیاه دارویی به شمار می رود و دارای خواصی دارویی است، در تولید دارو از آن استفاده می شود.

 

اسانس نیز جزو فرآورده های باریجه می باشد و خواص زیر را دارد.

 • نیرودهنده و ضد تشنج
 • رفع بیماری های رحمی
 • رفع درد معده
 • ضد میکروب

 

قیمت اسانس باریجه

 

درآمد های میلیاردی حاصل فروش گیاهان دارویی

همانطور که خود شما هم می دانید ایران گیاهان دارویی فراوانی دارد که نظیر آن ها را نمی توان در نقطه‌ای از جهان پیدا کرد. زیرا اقلیم و شرایط جغرافیایی ایران بهترین شرایط را برای تولید گیاهان دارویی ایجاد کرده است.

 

امروزه جهان به سمت استفاده از گیاهان دارویی سوق پیدا کرده است. بنابراین، خریداران گیاهان دارویی و فرآورده های آن ها نیز در سراسر جهان افزایش پیدا کرده‌اند. از این رو ایران یکی از اصلی‌ترین تولید کنندگان آن به شمار می رود. اگر بتوانید در این زمینه به خوبی فعالیت کنید، بدون شک شما نیز درآمد های میلیاردی را تجربه می کنید.

 

قیمت اسانس باریجه

آخرین قیمت اسانس باریجه به صورت عمده

اسانس باریجه و همچنین خود گیاه باریجه، علاوه بر مصارف خوراکی، مصارف صنعتی بسیاری نیز دارد. قیمت این گیاه برای مصارف مختلف متفاوت می باشد. زیرا شرایط رشد و پرورش این گیاه در مناطق مختلف متفاوت است.همچنین محصولی با کیفیت های متفاوت تولید می شود. برای دریافت آخرین قیمت خرید هر کیلو صمغ و اسانس باریجه صادراتی، می‌توانید با سایت های فعال در این زمینه ارتباط بگیرید.

فروش اینترنتی اسانس باریجه ارزان قیمت

امروزه این سایت ها، برای عرضه اسانس باریجه در بازار های داخلی و خارجی از شرایط فروش خوبی برخوردارند. این سایت ها، عرضه محصولات خود را در کمترین زمان و با قیمت های مناسبی ارائه می دهند.

 

یک نکته مهم دیگر در مورد خرید اسانس هااین است که حتما خرید خود را از مراکز معتبر انجام دهید. چرا که در این زمینه سودجویان بسیاری محصولات بی‌کیفیت عرضه می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما