مرکز خرید عمده ویتامین B9

شرکت چاشنا یکی از بهترین تأمین‌کنندگان انواع ویتامین های انسانی در دو نوع پودری و مایع می باشد. چاشنا به عنوان مرکز خرید عمده ویتامین B9
آماده ارائه خدمات و فروش بهترین نوع محصول با قابلیت آنالیز می باشد.

ویتامین B چیست؟

 ویتامین B یک ویتامین مورد نیاز بدن است و کمبود آن احتمالاً هم مشکلات جسمی و هم روانی ایجاد می کند.

ویتامین B9

ویتامین B هشت نوع است که شامل موارد زیر است:

ویتامین‌های گروه B از نظر خواص عمومی می توانند در آب حل شوند. ویتامین های گروه B برای سیستم عصبی و سلامت پوست بسیار مهم هستند. اگرچه کمبود ویتامین B با توجه به انواع آنها متفاوت است، اما در واقع بسیار شبیه هستند. به منظور محافظت از سلامت پوست، کمبود ویتامین B باید درمان شود. علائم ویتامین B به طور کلی یکسان است. اما بارزترین علائم آن آنمی و مشکلات حافظه (مانند فراموشی) است. یکی از دلایل کم خونی این است که ویتامین های گروه B در تولید سلول های خونی موثر هستند.

ویتامین B9 یا اسید فولیک چیست؟

تفاوت بین ویتامین B9، اسید فولیک یا فولات چیست؟ اسید فولیک و فولات هر دو فرم ویتامین B9 هستند. اما تفاوت های خاصی وجود دارد که در سلامتی بسیار موثر است.ویتامین B9 توسط گروه فولات بیان شده و ساختار آن از اسید فولیک حاصل می شود.

اسید فولیک چیست؟

اسید فولیک نوعی فرم مصنوعی از فولات یا ویتامین B9 است که در غنی سازی مواد غذایی استفاده می شود. اسید فولیک با فولات موجود در منابع غذایی ما متفاوت است.

اسید فولیک یک ماده طبیعی برای متابولیسم در بدن نیست. بنابراین، برای اینکه توسط بدن جذب شود، باید قبل از ورود به چرخه فولات، ابتدا به دی هیدروفولات و سپس به تتراهیدروفولات در کبد تبدیل شود.
اسید فولیک یک مکمل غذایی مصنوعی است که در غذاهای غنی شده مصنوعی و مکمل های ویتامین یافت می شود.

بهترین مرکز خرید عمده ویتامین B9

درصورت اقدام جهت تهیه و خرید اسید فولیک از چاشنا به عنوان‌ مرکز خرید عمده ویتامین B9 و دریافت آنالیز محصول با کارشناسان فروش این مرکز تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما