فروش عمده ویتامین B7

روش عمده ویتامین B7 از جمله محصولات مجموعه بازرگانی کشور در سراسر کشور می باشد‌. سفارشات شما به صورت آنلاین ثبت شده و در کمترین زمان ارسال می گردد. محصولات در بسته های ۲۰ و ۲۵ کیلویی با کیفیت عالی به فروش می رسد. در این مجموعه انواع ویتامین های گروه B نظیر ویتامین B1 , B2 , B12 , B9 و غیره با قابلیت آنالیز کیفیت محصول قابل عرضه است.

بیوتین (ویتامین B7) چیست؟

ویتامین (بیوتین) که یکی از ویتامین های گروه B است که در تشکیل انرژی بدن نقش دارد، یک ویتامین محلول در آب است. بیوتین در بین مردم به عنوان ویتامین مو نیز شناخته می شود. بیوتین، شناخته شده است که در تشکیل بسیاری از بافت ها، به ویژه پوست، مو و ساختار ناخن نقش دارد، ویتامین مورد نیاز برای عملکرد متابولیسم های مختلف در بدن است. بیوتین (ویتامین B7) در بدن ذخیره نمی شود و مقدار اضافی آن از طریق ادرار دفع می شود.

ویتامین B7

فواید بیوتین چیست؟

بیوتین یک ویتامین مورد نیاز در بسیاری از فعالیتهای متابولیکی در بدن است. این ماده در متابولیسم های چربی، کربوهیدرات و اسیدهای آمینه نقش دارد. بیوتین، که مطالعاتی دارد که می تواند به تنظیم قند خون کمک کند.

• به متابولیسم تشکیل انرژی کمک می کند.

• در تبدیل مواد مغذی به روند متابولیسم کمک می کنند.

• این ویتامین به محافظت از مو کمک می کند.

• در محافظت از مخاط موثر است.

• به محافظت از پوست کمک می کند .

علاوه بر این، بیوتین از جمله مواد مغذی مورد نیاز خانم ها در دوران بارداری است. اگرچه نادر است، کمبود بیوتین در زنان در دوران بارداری دیده می شود. به همین دلیل، برخی از مکمل های اسید فولیک به طور خاص با بیوتین برای زنان باردار تکمیل می شوند.

در برخی از آزمایشات حیوانی مشاهده شده است که بیوتین برای دیابت نوع ۲ مهم است و ممکن است به تنظیم سطح گلوکز خون کمک کند. با این حال، چنین آزمایشاتی هنوز به نتیجه روشنی نرسیده است.

ویتامین B7

چه عواملی باعث کمبود بیوتین می شوند؟

کمبود بیوتین ممکن است با مشکلات سوء جذب مادرزادی یا مصرف غذاهای کم بیوتین همراه باشد. اگرچه علائم مختلف کمبود بیوتین در پوست و مو مشاهده می شود، اما مطمئن ترین روش در این زمینه اندازه گیری ویتامین با آزمایشات آزمایشگاهی است. اگر فکر می کنید علائم کمبود بیوتین را دارید، می توانید با پزشک خود مشورت کنید و سطح بیوتین خود را از طریق آزمایش خون پیگیری کنید.

چاشنا مرکز فروش عمده ویتامین B7 در کشور

چاشنا با عنوان یک مجموعه کامل از عطر و طعم های طبیعی و شبه طبیعی در کشور جهت رفاه حال مشتریان فروش انواع ویتامین را آغاز نموده است‌. این شرکت به عنوان مرکز فروش عمده ویتامین B7 آماده همکاری با تولیدکنندگان و فروشندگان می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما