انواع اسانس خوراکی برای تولید ویفر

چاشنا به عنوان مرجع فروش انواع اسانس خوراکی برای تولید ویفر آماده فروش عمده انواع اسانس میوه ، اسانس بیسکوییت، اسانس ویفر و… می باشد.

اسانس ویفر

تولید اسانس خوراکی ویژه صنایع غذایی

کارشناسان تولید اسانس خوراکی اغلب نیازمند ماه‌ها سرهم‌کردن و آزمایش هستند. تا یک طعم‌دهنده یا افزودنی طعم‌دهنده قابل دوام و موردپسند مصرف کننده را بسازند. این به این دلیل است که طعم بسیار بیشتر برای حس چشایی حساس است. در حالی که طعم یک حس شیمیایی است که توسط سلول های گیرنده درک می شود و توسط مغز تفسیر می شود، طعم ترکیبی از محرک های چشایی، بویایی و لامسه، عطر و طعم، طعم غذا و همچنین بو، بافت و قوام آن است.

با این حال، در طول فرآیند تولید، طعم غذا می تواند تغییر کند یا از بین برود. برخی از طعم ها باید جایگزین شوند در حالی که برخی دیگر برای افزایش طعم یا ایجاد محصولات جدید اضافه می شوند. طعم دهنده ها یکی از انواع افزودنی های غذایی هستند، گروه بزرگتری از افزودنی ها شامل افزودنی های تغذیه ای، عوامل فرآوری، نگهدارنده ها و عوامل رنگ دهنده نیز می شود.

حداقل ۱۲۰۰ ترکیب طعم دهنده به صورت تجاری موجود است که هر کدام از مواد شیمیایی یا ترکیبات شیمیایی تشکیل شده است که در صنایع مختلف غذایی استفاده می شود. طعم دهنده های میوه ای از جمله طعم های پرکاربرد و پرفروش هستند که در صنایع کیک، بیسکوییت، ویفر، نوشیدنی و… بکار می رود.

معرفی انواع اسانس خوراکی برای تولید ویفر

انواع اسانس خوراکی برای تولید ویفر و بیسکوییت، نوشیدنی ها، صنایع لبنی، شکلات و پاستیل را مجموعه چاشنا با تخفیف و قیمت ویژه عرضه می کند.

اسانس میوه ای یکی از پیشنهادات ما به تولیدکنندگان محصولات نامبرده می باشد.

اسانس بیسکوییت

قیمت اسانس ویفر و انواع اسانس خوراکی

اسانس میوه ای از طعم دهنده های پرکاربرد به عنوان اسانس ویفر ، اسانس کیک و اسانس انواع صنایع غذایی می باشد. این محصول بصورت پودری و مایع با قیمت ۴۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان قابل فروش می باشد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما