نمایندگی خرید عمده صمغ کتیرا

مجموعه چاشنا به عنوان نمایندگی خرید عمده صمغ کتیرا در کشور فعالیت می کند. سایر صمغ های صادراتی نظیر صمغ آنغوزه و صمغ باریجه نیز توسط این مجموعه قابل عرضه می باشد.

معرفی صمغ کتیرا

صمغ کتیرا در واقع یک کربوهیدرات آبدوست غیریکنواخت و بسیار منشعب می باشد. ترکیب شیمیایی باسورین ۶۰-۷۰ درصد کل صمغ کتیرا را تشکیل می دهد که خود باعث جذب آب و تشکیل ژل توسط این صمغ می شود. خواص و ارزش دارویی صمغ کتیرا تا حدود زیادی به مقدار محتوای باسورین آن بستگی دارد.

نمایندگی خرید عمده صمغ کتیرا

تولید صمغ کتیرا

خروج صمغ از ساقه های چندین گونه از گون صمغ کتیرا را تشکیل می دهند. خروج شیره آوندی از گیاه گون به دنبال ایجاد خراش های فیزیکی که به عمد توسط انسان از اواخر بهار تا اواخر شهریور انجام می گیرد. شیره آوندی به تدریج در معرض هوا و نور خورشید رطوبت خود را از دست داده و بافت خشک تری پیدا می کند. کتیرا به دو فرم مفتولی و خرمنی در این تولید می گردد. به دلیل سختی استحصال صمغ معمولا سطح تولید آن پایین است. با استفاده از روش های نوین می توان سطح تولید صمغ کتیرا را افزایش داد.

نمایندگی خرید عمده صمغ کتیرا

نمایندگی خرید عمده صمغ کتیرا

چاشنا مجموعه تولیدی بازرگانی است که بهترین اسانس های دارویی و صمغ های گیاهی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به تولید کنندگان محترم عرضه می کند. چاشنا به عنوان نمایندگی خرید عمده صمغ کتیرا صادراتی با گرید دارویی در ایران فعالیت می کند. درصد خلوص و کیفیت صمغ های گیاهی مستقیما بر قیمت آن ها تاثیرگذار است. هر چه صمغ های عاری از ناخالصی بوده و ماده موثره بیش تری داشته باشند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی و قیمت ها در خصوص انواع صمغ های گیاهی با متخصصان فروش در مجموعه چاشنا ارتباط برقرار فرمائید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما