اسانس های ویژه کارخانجات ماءالشعیر

اسانس های ویژه ماءالشعیر از جمله اسانس های پر مصرف در حوزه صنایع نوشیدنی است که در طعم های جدید در مجموعه چاشنا عرضه می شود. انواع طعم دهنده ماء الشعیر با برند دستیلا عرضه می شود.
تولیدکنندگان جهت خرید اسانس های ویژه کارخانجات ماءالشعیر با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل فرمایند که با انواع طعم های این نوشیدنی آشنا شوند.

ماءالشعیر چیست ؟

ماءالشعیر، نوشیدنی تولید شده بر پایه جو است. پس از جوانه زنی جو و خشک شدن، به عصاره گیری از جو می پردازند. به عصاره ای که از جوانه ی خشک شده ی جو به دست می آید، اصطلاحا مالت می‌گویند. سپس با استفاده از مالت یا عصاره ی استحصال شده از جوانه جو، نوشیدنی به نام ماءالشعیر تولید می کنند. میزان تلخی ماءالشعیر بسته به میزان رازک( نوعی گیاه )، نوع مالت و غلات استفاده شده برمی گردد و نمی توان گفت که این نشانه ی تایید خلوص محصول است.

اسانس ماء الشعیر

البته لازم به ذکر است که؛ طعم ماءالشعیر و تلخی مطلوب یا خوشایند، می تواند از شاخص‌های کیفی محصول محسوب شود. اکثر شرکت های تولید کننده ماءالشعیر، طعم تلخ و خالص مالت را ارائه کرده اند و در کنار آن با اضافه نمودن طعم دهنده ماءالشعیر به نوشیدنی های خود آن ها را با طعم های مختلف در بازار عرضه کرده اند. البته، معمولا با اضافه کردن طعم دهنده ماءالشعیر، میزان شکر مصرفی بیشتر می شود که در نهایت منجر به افزایش کالری در این نوشیدنی می شود.

امروزه تمایل اکثر مردم به مصرف نوشیدنی‌های بر پایه ی جو که با اسانس های ویژه ماءالشعیر ترکیب شده، بیشتر شده است. در واقع مردم ترجیح می دهند به جای نوشابه های گازدار مضر از ماءالشعیر های طعم دار استفاده کنند. هرچند هنوز نام مشخصی برای نوشیدنی هایی که بر پایه جو هستند عنوان نشده؛ دلستر، ماءالشعیر، نوشیدنی مالت یا نوشیدنی بدون الکل که اکثرا به این اسامی آن ها را می شناسند.

اسانس ماء الشعیر

فروش اسانس های ویژه ماءالشعیر در طعم های خاص

یکی از موارد مورد مصرف طعم دهنده ها و اسانس های ویژه کارخانجات ماءالشعیر در صنایع نوشیدنی طعم دهنده های محلول در آب هستند که عمدتا در طعم های میوه ای تولید می شوند. اسانس های ویژه ماءالشعیر با طعم های میوه ای یکی از موارد افزودنی به انواع نوشیدنی می باشد.
دراین راستا مجموعه چاشنا با ارائه یکی از بهترین برند معتبر جهان به نام Destilla آلمان ، طعمی تازه و دلچسب از میوه ها را در محصولات شما تداعی می کند.
محصول فوق در مجموعه ی اسانس ویژه نوشیدنی ها ( آبمیوه، نوشیدنی گازدار، ویژه نوشیدنی های انرژی زا، آب طعم دار، شیر طعم دار و … ) نیز می باشد.
اطلاعات بیشتر را از کارشناسان فروش چاشنا بخواهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما