چاشنا
خانه / اسانس خوراکی / اسانس های ویژه کارخانجات ماءالشعیر

اسانس های ویژه کارخانجات ماءالشعیر

اسانس های ویژه ماءالشعیر از جمله اسانس های پر مصرف در حوزه صنایع نوشیدنی است که در طعم های جدید و خوش طعمی در مجموعه چاشنا عرضه می شود.تولیدکنندگان جهت خرید اسانس های ویژه کارخانجات ماءالشعیر با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل فرمایند که با انواع طعم های این نوشیدنی آشنا شوند.

ماءالشعیر چیست ؟

ماءالشعیر، نوشیدنی تولید شده بر پایه جو است. پس از جوانه زنی جو و خشک شدن، به عصاره گیری از جو می پردازند. به عصاره ای که از جوانه ی خشک شده ی جو به دست می آید، اصطلاحا مالت می‌گویند. سپس با استفاده از مالت یا عصاره ی استحصال شده از جوانه جو، نوشیدنی به نام ماءالشعیر تولید می کنند. میزان تلخی ماءالشعیر بسته به میزان رازک( نوعی گیاه )، نوع مالت و غلات استفاده شده برمی گردد و نمی توان گفت که این نشانه ی تایید خلوص محصول است.

البته لازم به ذکر است که؛ طعم ماءالشعیر و تلخی مطلوب یا خوشایند، می تواند از شاخص‌های کیفی محصول محسوب شود. اکثر شرکت های تولید کننده ماءالشعیر، طعم تلخ و خالص مالت را ارائه کرده اند و در کنار آن با اضافه نمودن طعم دهنده ماءالشعیر به نوشیدنی های خود آن ها را با طعم های مختلف در بازار عرضه کرده اند. البته، معمولا با اضافه کردن طعم دهنده ماءالشعیر، میزان شکر مصرفی بیشتر می شود که در نهایت منجر به افزایش کالری در این نوشیدنی می شود.

امروزه تمایل اکثر مردم به مصرف نوشیدنی‌های بر پایه ی جو که با اسانس های ویژه ماءالشعیر ترکیب شده، بیشتر شده است. در واقع مردم ترجیح می دهند به جای نوشابه های گازدار مضر از ماءالشعیر های طعم دار استفاده کنند. هرچند هنوز نام مشخصی برای نوشیدنی هایی که بر پایه جو هستند عنوان نشده؛ دلستر، ماءالشعیر، نوشیدنی مالت یا نوشیدنی بدون الکل که اکثرا به این اسامی آن ها را می شناسند.

فروش اسانس های ویژه ماءالشعیر در طعم های خاص

یکی از موارد مورد مصرف طعم دهنده ها و اسانس های ویژه کارخانجات ماءالشعیر در صنایع نوشیدنی طعم دهنده های محلول در آب هستند که عمدتا در طعم های میوه ای تولید می شوند. اسانس های ویژه ماءالشعیر با طعم های میوه ای یکی از موارد افزودنی به انواع نوشیدنی می باشد.

دراین راستا مجموعه چاشنا با ارائه بهترین برند معتبر جهان به نام Destilla طعمی تازه و دلچسب از میوه ها را در محصولات شما تداعی می کند.

محصول فوق اسانس ویژه نوشیدنی ها ( آبمیوه، نوشیدنی گازدار، ویژه نوشیدنی های انرژی زا، آب طعم دار، شیر طعم دار و … ) نیز می باشد.

اطلاعات بیشتر را از کارشناسان فروش چاشنا بخواهید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت چاشنی پیاز و جعفری ویژه چیپس

اگر از تولیدکنندگان صنایع چیپس و اسنک می باشید و به دنبال مناسب ترین قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام