فروش عمده طعم دهنده دود

چاشنا فروش عمده طعم دهنده دود را در سرتاسر کشور انجام می دهد. اسانس دود و سایر طعم دهنده های ویژه صنایع گوشتی و صنایع سوسیس وکالباس می باشد.

استحصال اسانس دود

اسانس دود از سوزاندن چوب درختان به دست می آید. در شرایطی که چوب درختان صمغ دار مانند کاج سوزانده شود ترکیبات سمی تولید می شود که برای سلامتی خطرناک هستند. علاوه بر این استفاده از ترکیبات نفتی در ساخت اسانس دود برای سلامت انسان خطرناک است. کمپانی معتبر آلبریج آروم اسانس دود را به دو صورت مایع و پودری تولید می کند.

فروش عمده طعم دهنده دود

کاربردهای اسانس دود

اسانس دود به صورت مایع به عنوان طعم دهنده صنایع گوشتی نظیر سوسیس و کالباس و همچنین به صورت پودری برای طعم دار کردن انواع اسنک ها نظیر چیپس، نان خشک و آجیل ها به کار می رود. علاوه بر این اسانس دود برای مزه دارن گوشت، مرغ، ماهی و برنج نیز مورد توجه مصرف کنندگان می باشد.  اسانس دود یک اسانس آروماتیک می باشد و برای معطر کردن شمع و عودها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش عمده طعم دهنده دود

مضرات مصرف اسانس دود

  • اسانس دود بهتر است که مقدار زیاد مصرف نگردد.
  • مصرف بیش از اندازه طعم دهنده دود سسب افزایش اشتها و در نتیجه افزایش وزن می گردد.
  • پیشنهاد می شود سبزیجات همراه با محصولات دودی مصرف شود تا از اثر مخرب رادیکال های آزاد کاسته شود.

فروش عمده طعم دهنده دود

چاشنا مرجع عطر و طعم و اسانس در کشور می باشد. فروش عمده طعم دهنده دود با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای تولیدکنندگان محترم در سرتاسر کشور انجام می شود. مجموعه چاشنا دارای گروهی از متخصصین طعم است که توانایی طراحی طعم های سفارش را با توجه نیاز تولیدکنندگان محترم را دارا می باشند. قیمت اسانس دود با توجه به فرم فیزیکی ارائه شده و برند تولید کننده آن قیمت های متغیری دارد. پیشنهاد می شود جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و مشاوره فروش با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما