مشاوره راه اندازی خط اسانس گیری صنعتی

فروش و مشاوره راه اندازی خط گلاب ربیع دو لیتری گیری صنعتی در ظرفیت های خطوط ۵۰۰ لیتر- ۱۰۰۰ لیتر- ۲۰۰۰ لیتر-۳۰۰۰ لیتر با بیشترین بازدهی و کاردهی بالا با بهترین کیفیت در مجموعه چاشنا ارائه می شود.

دستگاه اسانس گیر صنعتی

ظرفیت راه اندازی خط اسانس گیری صنعتی

مخزن استحصال ۸۹۹۹لیتر حداقل ظرفیت یک خط تولید اسانس گیری به شکل مقرون بصرفه می باشد.
در ظرفیت اشاره شده در زمینه تولید اسانس های گیاهی میزان محصولات و اندام هایی که می توان از طریق این دستگاه استخراج نمود.
بدین صورت می باشد که با توجه به اندام های گیاهان معطر در حالت خشک دارای چگالی و یا دانسیته متفاوت می باشند.
به عنوان مثال گل محمدی با وزن ۸۴۸ کیلوگرم در مترمکعب است و به صورت بذر خردشده رازایانه حدود ۳۲۲ کیلوگرم در هر مترمکعب قابل انجام می باشد.
با توجه به میزان حضور توزیع کننده بخار در داخل مخزن و اینکه ۸۱ سانت اول مخزن خالی از گیاه می باشد.
ظرفیت موجود جهت بارگیری برای پائین ترین چگالی بالک گیاهان ۸۹۹ کیلوگرم و برای بالاترین چگالی بالک ۳۲۹ کیلوگرم برآورد شده است.
بین ۸۰ الی ۸۸ درصد از درصد گلاب ربیع نیم لیتری موجود در پیکره خشک گیاهان معطر در طول یک شیفت کاری ۸ ساعته بازده اسانس خط تولید با مخزن استحصال به ظرفیت ۱۰۰۰ لیتر خواهد بود.

دستگاه اسانس گیر صنعتی

فضای موردنیاز جهت راه اندازی خط اسانس گیری صنعتی

فضای مورد نیاز جهت راه اندازی خط اسانس گیری صنعتی بایستی متناسب با ضوابط اداره غذا و داروی کشور محل اجرا عملیات اسانس گیری جهت خط تولید باید به مساحت ۸۴۹ متر و به ارتفاع ۱۰ متر باشد. از طرفی با توجه به اینکه از چه دستگاه بسته بندی استفاده می شود, ابعاد فضای مورد نیاز سالن جهت بسته بندی متغیر خواهد بود بنابراین بطور متوسط به ۸۸۹ مترمربع مساحت نیاز است.
جهت فروش و مشاوره راه اندازی خط اسانس گیری صنعتی و همچنین خرید دستگاه های اسانس گیری صادراتی کارشناسان مجرب مجموعه چاشنا به صورت آنلاین آماده پاسخگویی می باشند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما