چاشنا
خانه / اسانس پودری / فروش انواع طعم دهنده پودری و مایع لیمویی

فروش انواع طعم دهنده پودری و مایع لیمویی

مجموعه ی چاشنا این بار اقدام به فروش انواع انواع طعم دهنده پودری و مایع لیمویی اسانس لیموترش را با بالاترین کیفیت وبه صرفه ترین قیمت فروش طعم دهنده پودری لیموترش و همچنین فروش اسانس طبیعی لیمو ترش نموده است.

طعم دهنده مایع لیمو

حس طعم لذت بخش ترشی با طعم دهنده پودری و مایع لیمویی

طعم دهنده یا اسانس لیموترش مایع و اسانس لیموترش پودری یکی دیگر از سری طعم های لذت بخشِ مجموعه ی چاشنا می باشد. لیمو ترش یکی از میوه های پر خاصیت است که علاوه بر خاصیت طعم ترش آن برا کسی نا آشنا نیست و با هر سلیقه ای سازگار است.
بنابراین اکثر تولید کنندگان صنایع غذایی با بهره جویی از ذائقه و حس چشایی مشتریان، در به کارگیری این طعم ترش و دلچسب اقدام نموده اند.
شرکت سیمرایز (symrise) با تولید اسانس لیموترش پودری توانست در نقش آفرینی این طعم ترش در صنایع اسنک، چیپس، پاپ کورن و غلات حجیم شده یک طعم ترش و فراموش نشدنی ایجاد کند.
فروش انواع طعم دهنده پودری و مایع لیمویی تولیدی شرکت سیمرایز (symrise) به صورت شبه طبیعی و بدون خواص است. بنابراین از آنجاییکه استفاده از اسانس طبیعی لیموترش از نظر اقتصادی در این صنایع چندان به صرفه نیست این محصول وارداتی می تواند بهترین گزینه باشد.

محصولاتی مثل چیپس که با طعم دهنده پودری لیموترش طعم دار شده بلافاصله پس از مصرف، در دهان یک طعم لیموی خوشایندی را القا خواهد کرد.
فروش انواع طعم دهنده پودری و مایع لیمویی و همچنین فروش اسانس طبیعی لیمو ترش در این مجموعه به صورت عمده انجام می شود.

طعم دهنده پودری لیمو

انواع کاربرد طعم دهنده پودری و مایع لیمویی

علاوه بر فواید زیادی که اکثرا از آن اطلاع دارند کم کم از اسانس لیموترش پودری و اسانس لیموترش مایع جهت مصارف پزشکی, بهداشتی آرایشی, صنایع غذایی و … نیز بهره گیری کردند.
استنشاق  رایحه ی لیمو، هوشیاری و قدرت تمرکز افراد را دو چندان می کند. باعث افزایش انرژی و شادی و نشاط انسان می گردد. برخی دفاتر و شرکت ها به منظور افزایش توانایی و روحیه ی کاری کارمندان در محیط کار از خوشبوکننده هایی با عطر لیمو استفاده می کنند.
صنایع زیر گزینه های مناسبی برای فروش انواع طعم دهنده پودری و مایع لیمویی و اسانس طبیعی لیمو ترش می باشند که به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

همچنین در زمینه طعم دهی در صنایع غذایی چاشنا ارائه کننده انواع طعم دهنده های پودری شرکت سیمرایز (symrise) و اسانس های طبیعی با بهترین کیفیت می باشد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرجع خرید عمده اسانس پیرمینت

اسانس پپرمینت از جمله طعم دهنده های پرکاربرد در صنایع غذایی است که با نام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام