فروش اسانس مایع ویژه تولید ماءالشعیر

اسانس مایع ویژه تولید ماءالشعیر از اسانس های ویژه نوشیدنی در مجموعه چاشنا می باشد. فروش اسانس مایع ماءالشعیر در طعم های میوه ای و دلپذیر عرض می گردد.
جهت کسب اطلاعات از تنوع طعم و قیمت انواع اسانس های میوه ای ویژه ماءالشعیر همچون طعم دهنده های میوه ای با کارشناسان این حوزه تماس حاصل فرمایید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
اسانس ماء الشعیر

تاریخچه آبجو و ماءالشعیر

آبجو از ۵۰۰۰ سال پیش، در دوران سومری و آشوری ها رواج داشته و شناخته شده است. در این دوره مردم نوشیدنی های الكلی با پایه ی غلات تولید و مصرف می نمودند. تا اینکه پاستور در قرن ۱۹ میلادی با انجام یک سری مطالعات علمی بر آبجو توانست تحولی عظیم در تكنولوژی این نوشیدنی ایجاد کند.

یکی از مشکلات نگهداری آبجو فساد آن بود که پاستور با ابداع روش پاستوریزاسیون آن را رفع کرد. عمده ماء الشعیرها( الكلی و غیر الكلی)، از مالت و رازك تولید می شوند و تنها بخش جزئی از آن از مواد مصنوعی و افزودنی هایی همچون شكر، رنگ و اسانس ماءالشعیر تشکیل شده است. اکثر شركت های معتبر ماءالشعیر در ایران نظیر بهنوش با نام تجاری دلستر و شمس و سایر برندهای ایرانی از تکنولوژی مدرن و کاملی برخوردار هستند که اصولا استفاده از محصولات طبیعی و اسانس مایع ماءالشعیر با بهترین کیفیت را پیشه خود قرار داده اند.

طعم دهنده ماء الشعیر

خواص ماء الشعیر :

• نوشیدی مقوی و سرشار از انواع ویتامین گروه B و C
• مجموعه ای از انواع ویتامین گروه B، عاملی موثر در رشد و تقویت بدن
• رفع خستگی جسمی و ذهنی و تقویت اعصاب و روان
• نوشیدنی پاستوریزه و عاری از هرگونه مواد نگهدارنده
• منبعی غنی از املاح معدنی گوناگون و ویتامین های مورد نیاز بدن مناسب مادران باردار و شیرده
• بسیار گوارا و موثر در کاهش عطش و خستگی
• افزایش دهنده سلامت پوست، مو وكلیه ها

در کنار خواص مذکور ماءالشعیر جز جدانشدنی نوشیدنی های هر ایرانی است و هرکس در پی تجربه طعم های جدید این نوشیدنی با اسانس ها متفاوت اقدام به خرید می کند.در این راستا تولیدکنندگان صنایع نوشیدنی با خرید اسانس های متفاوت ماءالشعیر تنوع و نشاط را به محصولات خود می بخشند.
چاشنا نیز در پی همکاری در این زمینه سعی برآن داشته طعم های جدید و متفاوتی را به گزینه های انتخابی مشتریان بیفزاید. فروش اسانس مایع ویژه تولید ماءالشعیر در این مورد انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما