فروش اسانس تمشک مایع و پودری

گروه تولید بازرگانی چاشنا به صورت تخصصی فروش اسانس تمشک مایع و پودری را با بهترین مواد اولیه وارداتی در کشور انجام می دهد.

انواع طعم دهنده میوه ای تمشک

استفاده از اسانس های میوه ای برای طعم دار کردن بسیاری از فرآورده های غذایی مانند کیک، آب میوه، بستنی، شکلات، بیسکوئیت، پاستیل و … رایج می باشد. اسانس میوه ای تمشک دارای عطر و طعم قوی می باشد. اسانس رازبری یا تمشک دارای دو فرم فیزیکی مایع و پودری می باشد. فرم مایع اسانس تمشک به دو صورت محلول در آب و محلول در چربی توسط گروه چاشنا تامین می گردد. این اسانس ها دارای گرید خوراکی – دارویی بوده و قابلیت استفاده برای بسیاری از محصولات خوراکی را دارا می باشد.

اسانس تمشک، طعم دهنده تمشک، رزبری،اسانس تمشک مایع و پودری

کاربرد طعم دهنده تمشک مایع و پودری در صنایع غذایی

تمشک یا رزبری میوه ای ترش مزه که طعم ملس آن برای تولید بسیاری در محصولات غذایی مورد توجه مصرف کنندگان می باشد. صنایع تولید کننده آب میوه، نوشمک، بستنی، کیک و آب میوه به وفور از انواع اسانس رزبری مایع و پودری استفاده می کنند.

تولید کنندگان نوشیدنی های میوه ای بیشتر طعم دهنده های میوه ای مایع محلول در چربی را می پسندند. این در حالی است که برای تولید کیک و شیرینی ها نوع پودری اسانس رزبری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

اسانس تمشک، طعم دهنده تمشک، رزبری،اسانس تمشک مایع و پودری

قیمت اسانس تمشک مایع و پودری

مجموعه چاشنا عرضه کننده انواع اسانس میوه ای در کشور می باشد. اسانس های داخلی قیمت مناسب تری نسبت به اسانس های وارداتی دارند. از نظر قیمت میان انواع پودری و مایع اسانس رزبری تفاوتی وجود ندارد. به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی و اطلاع از قیمت ها در خصوص طعم دهنده تمشک لطفا با کارشناسان فروش گروه چاشنا ارتباط برقرار فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما