مرکز فروش انواع طعم دهنده و رنگ خوراکی مجاز


مجموعه چاشنا به عنوان یک مرکز فروش انواع طعم دهنده و رنگ خوراکی مجاز آماده همکاری با تولیدکنندگان عمده صنایع غذایی می باشد. فروش این مجموعه به صورت عمده و آنلاین انجام می گیرد. جهت برخورداری از تخفیفات خرید عمده و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

آشنایی با رنگ های خوراکی مجاز

رنگهای خوراکی و سایر افزودنی‌های رنگ دهنده، درواقع نوعی از افزودنی های خوراکی است که در کنار استفاده از طعم دهنده های مایع و پودری موجب رنگین شدن ماده‌ی غذایی و نوشیدنی ها می گردد. رنگهای افزودنی چه به صورت طبیعی و چه غیر طبیعی هردو با هدف بیشتر و بهتر ساختن رنگ و ظاهر خوراکی ها و نوشیدنی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

رنگ خوراکی  مصنوعی یا سنتتیک ماده‌ای است که به فرآورده های غذایی و نوشیدنی‌ها اضافه می‌شود که بتوان آنها را خوش رنگ‌تر و اشتها برانگیزتر تولید و عرضه کرد. این رنگ ها نوعی افزودنی خوراکی هستند
که در محصولات زیادی، از شکلات و آب نبات گرفته تا انواع شیرینیها، نوشیدنی‌ها و حتی خامه‌های روی کیک بکارگرفته می شود.

ترکیبات رنگهای خوراکی

رنگهای افزودنی را در دو نوع طبیعی یا مصنوعی تولید می کنند. ترکیبات اصلی رنگ‌های مصنوعی از پروپلی‌پروپیل پارابن و پروپیلن گلیکول، و سایر رنگهای افزودنی مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) می باشد.

ترکیبات رنگهای خوراکی

انواع رنگ خوراکی مجاز

رنگ های خوراکی در اشکال مختلف مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال در صنایع قنادی به صورت زیر استفاده می گردد.

  • رنگ های خوراکی مایع : قابل حلالیت در آب، کم رنگ شدن ماده بر اثر حرارت ، جهت استفاده در نوشیدنی ها ، ژله و …
  • رنگ های ژله ای :حلالیت بالا در آب و چربی، مورد استفاده در: خامه های قنادی، مایع اصلی کیک و شیرینی و ماکارونی و…
  • رنگ های پودری: این رنگها ها به حالت حلال در چربی و شکلات در بازار عرضه می شود.

جهت خرید و تهیه انواع رنگ های خوراکی با کیفیت با چاشنا به عنوان مرکز فروش انواع طعم دهنده و رنگ خوراکی مجاز تماس حاصل فرمایید.

مرکز فروش انواع طعم دهنده و رنگ خوراکی مجاز

تولید کنندگان صنایع غذایی می توانند علاوه بر خرید رنگ های خوراکی طعم دهنده های پودری و میوه ای مجموعه چاشنا را نیز تهیه کنند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید کارشناسان مجموعه چاشنا آماده مشاوره و پاسخگویی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما