فروش طعم دهنده و اسانس های سنتتیک خوراکی

اسانس سنتتیک خوراکی از جمله محصولات پرفروش مجموعه عطر و طعم چاشنا می باشند. فروش اسانس های سنتتیک خوراکی به عنوان طعم دهنده در سایر طعم دهنده های طبیعی در صنایع غذایی نقش بسزائی دارد.
چاشنا به صورت عمده فروش اسانس های سنتتیک خوراکی در گستره ی انواع طعم های مختلف آغاز نموده است.

اسانس خوراکی

بررسی انواع طعم دهنده ها و اسانس ها

طعم هنده ها مجموعه ای از افزودنی های مجاز خوراکی هستند. که می توان از ان ها در داروسازی و صنایع آرایشی بهداشتی نیز بهره مند شد. این ترکیبات را در راستای خلق طعم های جدید و یا تشدید طعم های طبیعی در صنایع غذایی به کار می برند. طعم ها توسط دو حس بویایی و چشایی در دهان احساس می شوند و در نهایت توسط مغز تأیید می شوند.
به این ترتیب طعم همان مزه و بویی است که از مواد خوراکی حاصل می شود.از جمله پارامترهای کاربردی در مشتری پسندی افزودن طعم دهنده ها به محصولات غذایی است.
طعم دهنده  ها شامل طعم دهنده های طبیعی، شبه طبیعی و سنتتیک یا مصنوعی هستند که در دوزهای متفاوت در تولیدات صنایع غذایی مختلف در مراحل تولید تا زمان مصرف قابل است مصرف است.
امروزه به دلیل افزایش قیمت طعم دهنده های طبیعی و بازدهی اقتصادی کمتر فروش اسانس های سنتتیک خوراکی در ده ها طعم مختلف افزایش یافته است.
جهت خرید انواع مختلف طعم ها به صورت اسانس سنتتیک با مجموعه چاشنا همراه باشید.

اسانس سنتتیک

تفاوت بین اسانس های طبیعی و اسانس های سنتتیک خوراکی

اسانس های طبیعی حاصل استخراج از دستگاه های اسانس گیری صنعتی هستند که به حالت روغن های فرّار و معطری از گیاه یا برخی میوه ها حاصل می گردند.
اسانس های طبیعی دارای خواص دارویی فراوانی هستند که کاربرد عمده آن ها در انواع تولیدات دارویی و بهداشتی می باشد.
از جهتی علاوه بر جنبه دارویی و درمانی که دارند, به دلیل دارابودن عطر و طعم دلپذیر در صنایع غذایی مورد مصرف قرار می گیرند.مانند به کارگیری اسانس طبیعی نعناع در آبنبات ها و یا اسانس طبیعی آویشن در صنایع لبنی.
اسانس های سنتیک یا شیمیایی نیز عطر و طعم نافذ و گیرایی را از خود ساطع می کنند و بنابراین بیشتر در صنایع غذایی و بهداشتی به کاربرده می شود.
از اسانس سنتتیک از مولکولهای مصنوعی تشکیل شده اند که بو و طعمی مشابه اسانس های طبیعی دارد ولی فاقد خواص دارویی هستند بنابراین به منظور مصرف بالا و قیمت کمتر در کارخانجات با تولیدات عمده قابل استفاده است.
اگر از تولیدکنندگان عمده صنایع غذایی و… هستید مجموعه عطر و طعم چاشنا فروش اسانس های سنتتیک خوراکی را به صورت عمده و نازلترین قیمت برای شما در نظر دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما