فروش اسانس مرزه با کیفیت

مجموعه عطر و طعم چاشنا، یکی از تولید کننده های بزرگ انواع اسانس های طبیعی گیاهان دارویی بومی ایران با افتخار اقدام به فروش اسانس مرزه باکیفیت می نماید.جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت اسانس مرزه طبیعی و نحوه خرید اسانس مرزه خوزستانی با مشاوران فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

فروش اسانس مرزه

اسانس مرزه خوزستاني بهترین نمونه اسانس مرزه

مرزه خوزستانی گیاهی چندساله، بوته ای و بسیار معطر است. ارتفاع آن حدودا تا ۳۰ سانتیمتر می رسد، دارای برگ هایی پهن با میانگره های کوتاه و گلهای زیبای بنفش است. محل رشد این نوع مرزه عمدتا در محدوده مرزی استان های لرستان و خوزستان است. متاسفانه گیاه به طور افراطی توسط مردم محلی برداشت میگردد.
از آنجاییکه مرزه دارای بیشترین اسانس و خواص درمانی است به عنوان یکی از گونه های دارویی انحصاری در ایران شناخته شده است.
بنابراین تولید اسانس مرزه خوزستانی وارد چرخه اسانس شد. مرزه خوزستانی به صورت تجاری وارد سیستم تولید داروهای گیاهی ایران شده است ولی متأسفانه میزان رویش آن در رویشگاه های طبیعی شدیداً رو به کاهش است. سـطح اشغال شده اين گونه از مرزه حدود ۶۳۹۶ مترمربع و محدوده پراکندگی آن کمتر از ۱۰۰۰۰ هکتار است. طبق برآوردهای انجام شده بيش تر از ۹۰ درصد پايه هاي آن بالـغ اند و تجدید حیات آن به صورت طبیعی و به ندرت مشاهده شده است. همچنیـن خوشبختانه بـا توجـه به امکان تکثیر مرزه خوزستانی به روش قلمه زدن، تولید و پرورش آن در مزارع جهت بهره برداری های صنعتی میتواند مورد توجه جدی قرار گیرد.
چاشنا به عنوان یکی از مراکز فروش اسانس مرزه جهت خدمات ارائه و فروش می باشد که آماده فروش به صورت عمده و صادراتی است.

فروش اسانس مرزه

فروش اسانس مرزه طبیعی با بالاترین کیفیت صادراتی

رویشگاه مرزه یکی از عوامل کمیت و کیفیت اسانس مرزه است. یکی از اسانس های عالی و موثر مرزه نوع مرزه خوزستانی و مرزه کوهی در ایران است که از گیاهان بومی ایران است که به طور گسترده در جنوب کشور و کوه ها پراکنش دارد.
سرزمین چاشنا با استفاده از بهترین اسانس مرزه خوزستانی به عنوان مرجع خرید اسانس مرزه و عرضه کننده انواع اسانس های گیاهی طبیعی با بالاترین کیفیت و ماده موثره، ارائه کننده اسانس مرزه می باشد. فروش اسانس مرزه و انواع اسانس های طبیعی با نازلترین قیمت اسانس مرزه در کشور در این مجموعه انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما