فروش طعم دهنده پیاز پودری

فروش طعم دهنده پیاز پودری ویژه صنایع گوشت، اسنک، سس و دیگر صنایع غذایی آغاز شد. طعم پیاز و اسانس پیاز از سالیان دور در اکثر غذاهای ایرانی و غیر ایرانی به مشام رسیده است.
شرکت بزرگ آلمانی سیمرایز symrise با به کارگیری تکنولوژی و نوآوری توانسته است این طعم دلپذیر را به صنایع غذایی الهام بخشد.
مجموعه عطر و طعم ناشتا یکی دیگر از محصولات سیمرایز را به ارمغان اورده است.

اسانس پیاز پودری

نقش طعم دهنده ها در صنایع غذایی

امروزه استفاده از طعم دهنده ها در سراسر جهان در اکثر غذاهای فرآوری شده که خریداری می شود وجود دارند. به طور مثال می توانید بر روی لیبل صنایع گوشتی نام انواع طعم دهنده های مصنوعی همچون طعم دهنده ی پیاز پودری یا اسانس پیاز که دارای عطر و طعم پیاز است را نیز مشاهده کنید.
این طعم دهنده ها در بیشتر صنایع صنعتی کاربرد دارند و مطمئنا به عنوان مواد اولیه تشکیل دهنده ی اصلی محصولات تولیدی ذکر شده است. طعم دهنده ها به دو شکل عرضه می شوند که هردو ترکیبات شیمیایی اند که به نوعی تقلید کننده ی یک طعم واقعی یا طبیعی هستند.
طعم دهنده ها عمدتا جزء اقلام وارداتی کشور محسوب می شوند. یکی از شرکت های تولید طعم دهنده یا Flavour که از کمپانی های شناخته شده ی این محصولات است شرکت سیمرایز ( symrise ) با طعم دهنده های متفاوت و باکیفیت می باشد.
ما در نظر داریم در این مقاله شما را با دنیای طعم دهنده ها آشنا کنیم. یکی از طعم دهنده ها طعم دهنده ی شبه طبیعی می باشد که طعم دهنده پودری پیاز دستاوردی کاربردی از آن ها می باشد.

فروش طعم دهنده پیاز

پیشنهاد فروش طعم دهنده پیاز پودری به صنایع غذایی زیر:

فروش طعم دهنده پیاز به صورت ویژه در تولید محصولات زیر انجام می گردد :

تولید کنندگان می توانند با استفاده از اسانس پیاز یا طعم دهنده پودری پیاز طعمِ اشتها برانگیز پیاز را در محصولات خود تداعی کنند.
اسانس پیاز پودری از گروه طعم‌دهنده‌های شبه ‌طبیعی با طعم پیاز است که کاربرد و تاثیر بسزایی را در محصولات صنایع گوشت مانند سوسیس، کالباس، همبرگر و کباب لقمه ایجاد می‌کند.
فروش طعم دهنده پیاز پودری عمدتا در صنایع گوشتی به صورت flavor یا طعم دهنده استفاده میگردد.
همچنین در صنایع اسنک به صورت seasoning یا چاشنی برای ایجاد طعم پیاز در آخرین مرحله تولید محصول روی آن ها پاشیده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما