طعم دهنده غذای حیوانات خانگی

مراقبت از حیوانات خانگی نظیر سگ و گربه جزئی از زندگی روزمره بسیاری از انسان هاست. خوراک حیوانات خانگی جز جدایی ناپذیر از نگه داری این موجودات می باشد. از این رو مجموعه چاشنا طعم دهنده غذای حیوانات خانگی را به صورت اختصاصی تولید و عرضه می کند.

رژیم غذایی حیوانات خانگی

زمانی که تصمیم به نگه داری از یک حیوان خانگی دارید بایستی اطلاعات کافی در مورد شرایط نگه داری و رژیم غذایی آن ها به دست بیاورید. بسیاری از حیوانات توانایی استفاده از غذاهای خانگی مرسوم مورد استفاده برای انسان را ندارند. طعم دهنده هایی مانند طعم جگر، طعم گوشت، طعم مرغ، طعم ماهی و طعم بیکن طعم های مورد پسند بسیاری از حیوانات خانگی به ویژه سگ­ ها و گربه ها می باشد.

فروش طعم دهنده غذای حیوانات خانگی

انواع غذای سگ و گربه

غذای حیوانات خانگی بایستی دارای فرمول اختصاصی هر حیوان با توجه به نیازهای آن تعریف گردد. غذای حیوانات خانگی مانند سگ و گربه دارای گوشت، گوشت های ارگانیک، ویتامین ها، مواد معدنی و دانه ها می باشد.

غذای حیوانات خانگی به دوسته کلی غذاهای خشک و مرطوب طبقه بندی می شود. غذاهای غیر خشک شامل غذاهای کنسروی و نیمه مرطوب می باشند. علاوه بر این برای تغذیه حیوانات خانگی تنقلاتی مانند بیسکوئیت، شکلات و آبنبات نیز تولید شده است.

فروش طعم دهنده غذای حیوانات خانگی

فروش طعم دهنده غذای حیوانات خانگی

گروه تولیدی بازرگانی چاشنا با داشتن سال ها تجربه در زمینه تولید و فروش انواع اسانس و طعم دهنده با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود اقدام به تولید طعم دهنده هایی اختصاصی برای غذای حیوانات خانگی کرده است. طعم دهنده غذای حیوانات خانگی شامل اکثر طعم های صنایع گوشتی ماننده طعم گوشت، طعم مرغ، طعم ماهی، طعم جگر، طعم بیکن و .. می باشد. به منظور دریافت اطلاعات تخصصی در خصوص انواع طعم دهنده غذای حیوانات لطفا با کارشناسان مجموعه چاشنا در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما