فروش اینترنتی اسانس انیسون

فروش اینترنتی اسانس انیسون یا Anise essential oil بصورت عمده در مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا آغاز شد. جهت خرید و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

اسانس انیسون

اسانس انیسون چیست؟

اسانس انیسون از تقطیر با بخار گیاه Pimpinella anisum به دست می آید. این اسانس عمدتاً در هند، چین و اسپانیا تولید می شود و در پزشکی جامع برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های سیستم تنفسی و گوارشی پیشنهاد می شود. این اسانس روغنی همچنین در آروماتراپی به علت اثرات آرام بخشی آن استفاده می شود.

این اسانس توسط رایحه‌درمانگران به دلایل مختلفی استفاده می‌شود. در چنین اعمالی، اعتقاد بر این است که یک اثر سرخوشی و تقویت کننده خلق و خو دارد. علاوه بر این، می تواند در درمان اضطراب، افسردگی، عصبانیت و استرس موثر باشد. خواص تسکین دهنده اسانس انیسون نیز ممکن است بی خوابی را کاهش دهد، اما دوزهای کوچک روغن می تواند به عنوان یک محرک عمل کند. در مقابل، مقادیر زیاد آن به عنوان اثر مخدری شناخته شده است.

انیسون در رفع احتقان در ریه ها و مجاری تنفسی در مواردی مانند آسم و برونشیت بسیار موثر است.

خواص درمانی گیاه انیسون

خواص درمانی گیاه انیسون فراوان است در اینجا به چند مورد از خواص این گیاه اشاره می شود.

خاصیت هضم کنندگی

انیسون اغلب برای تقویت سیستم گوارشی استفاده می شود. مخلوط کردن چند قطره انیسون در یک لیوان آب گرم، به خصوص بعد از یک وعده غذایی سنگین، به هضم غذا کمک می کند.

اختلالات تنفسی

این روغن به عنوان یک خلط آور واقعاً قابل توجه است و این خاصیت شهرت چشمگیری دارد. مخاط یا خلط انباشته شده در ریه ها و راه های هوایی را شل می کند و به تسکین سرفه، سنگینی قفسه سینه، ناراحتی های تنفسی، آسم، برونشیت، احتقان و سایر اختلالات تنفسی کمک می کند.

حشره کش

انیسون برای دفع حشرات و حیوانات کوچک سمی است، بنابراین بوی آن حشرات را دفع می کند.

اسانس انیسون

فروش اینترنتی اسانس انیسون با بهترین کیفیت

مجموعه چاشنا در راستای سهولت خرید و فروش اسانس انیسون Anise essential oil اقدام به فروش اینترنتی انواع اسانس های گیاهی نموده است. اسانس های طبیعی و دارویی در این شرکت با بهترین کیفیت روز دنیا تولید و عرضه می شود‌. اسانس رازیانه ، اسانس بابونه ، اسانس نعناع و … از جمله تولیدات ومحصولات پرفروش و پیشنهادی ما می باشد. جهت خرید خرید و مشاوره فروش تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما