فروش آنلاین استبلایزرهای کاتری

چاشنا فروش آنلاین استبلایزرهای کاتری را برای محصولات گوشتی در ایران انجام می دهد.

معرفی استبلایزرها

انواع محتلف استبلایزرها برای افزایش پایداری ترکیبات غذایی در کنار هم تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. استبلایزرها از جمله ترکیبات افزودنی مجاز صنایع غذایی محسوب می شوند. استبلایزرهای کاتری در زمان تهیه خمیر صنایع گوشتی به محصول اضافه می گردد و سبب افزایش پایداری اجزا غذایی می شود.

فروش آنلاین استبلایزرهای کاتری

مکانیسم اثر استبلایزرها

برای تهیه خمیر سوسیس و کالباس در کنار انواع گوشت ها ترکیباتی نظیر آرد، نشاسته، شیرخشک و ادویه و طعم دهنده ها نیز اضافه می شود. استبلایزر کاتری در این مرحله به خمیر گوشت اضافه گردیده و مورد فرآوری قرار می گیرد. این نوع از استبلایزرها سبب حفظ رطوبت در بافت محصول تولید شده، حفظ روغن در میان بافت و پس ندادن آن و در نهایت ایجاد یک بافت لطیف تر و بازار پسندتر برای محصول می گردد.

صنایع استفاده کننده استبلایزرهای کاتری

به طور کلی صنایع گوشتی استفاده کننده استبلایزرهای کاتری می باشند. برای تولید انواع سوسیس و کالباس از استبلایزر کاتری برای افزایش کیفیت محصول تولید شده به طور وسیعی استفاده می شود.

فروش آنلاین استبلایزرهای کاتری

فروش آنلاین استبلایزرهای کاتری

گروه تولید بازرگانی چاشنا تامین کننده انواع مواد اولیه صنایع گوشتی در ایران می باشد. فروش آنلاین استبلایزرهای کارتری به طور ویژه در مجموعه چاشنا انجام می گیرد. علاوه بر مواد اولیه انواع طعم دهنده سوسیس و کالباس نیز توسط چاشنا قابل تامین می باشد. همچنین چاشنا دارای گروهی از متخصصان طعم است که با توجه به نیاز و سلیقه مشتری طعم ها را به صورت سفارشی طراحی می کنند. به منظور دریافت مشاوره جهت انتخاب بهترین نوع استبلایزر صنایع گوشتی و استفاده از اطلاعات تکمیلی در رابطه با محصول با کارشناسان مجرب مجموعه چاشنا تماس حاصل فرمائید. در صورت تمایل فرم مشاوره و فروش را تکمیل نموده تا کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار فرمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما