فروش طعم دهنده هات داگ ویژه صنایع سوسیس کالباس

امروزه به دلیل مشغله های زیاد و فرصت کمتر ذائقه مردم به مصرف صنایع گوشتی آماده نظیر هات داگ های داغ و تنوری افزایش یافته است که مطمئنا دلیل گرایش به این محصولات به لطف فروش طعم دهنده هات داگ می باشد تولیدکنندگان برای بخشیدن بهترین عطر و طعم هات داگ باید به انتخاب نوع طعم دهنده هات داگ توجه کنند.

در ادامه چاشنا یکی دیگر از طعم های بی نظیر صنایع گوشت را برای شما به ارمغان اورده است. اگر در صدد خرید طعم دهنده هات داگ هستید با ما همراه باشید.

تاریخچه هات داگ و محبوبیت آن

طعم دهنده هات داگ یکی از نمونه های طعم دهنده صنایع گوشتی می باشد که برگرفته از نام سوسیس هات داگ, وارد بازار شده است. در واقع طعم دهنده هات داگ یا سایر طعم دهنده های موجود در صنایع گوشتی به عنوان ترفندی خوش طعم برای پوشاندن بوی طبیعی و ناپسند گوشت و مرغ است.

هات داگ نوعی سوسیس کبابی یا بخاری است که همچون سایر ساندویچ ها و در نان مخصوص خود سرو می شود. سوسیس هات داگ در ابتدا در کشور آلمان تولید شد و سپس با وارد شدن به آمریکا از محبوبیت زیادی برخوردار گشت و از آن پس به یکی از غذاهای ارزان, خوش طعم و مورد علاقه کارگران تبدیل شد. جالب اینجاست که محبوبیت هات داگ در کشور آمریکا از سال ۱۹۶۷ میلادی توسط یک گاریچی شروع شد که در خیابان ها و محله های آمریکا هات داگ بخارپز به فروش می رساند. او در گاری خود گازبخارپزی را برای این کار تعبیه کرده بود. برخی معتقدند هات داگ درواقع همان سوسیس با طعم فرانکفورتر یا سوسیس فرانکوفورتر می باشد که الان به سوسیس هات داگ تغییر نام داده است.

فروش طعم دهنده هات داگ تولیدی با متریال اروپایی

شرکت چاشنا علاوه بر تولید انواع اسانس طبیعی در زمینه ی ارائه ی انواع طعم دهنده های پودری و مایع در صنایع غذایی و بهداشتی فعال می باشد.

فروش طعم دهنده هات داگ و انواع طعم دهنده صنایع گوشتی در این مجموعه عرضه می شود. طعم دهنده های گوشتی حاصل ترکیب ادویه های مختلف با بیشترین میزان فروش در شرکت های معتبر صنایع سوسیس و کالباس می باشد.

صنایع قابل مصرف ادویه یا طعم دهنده گوشت از برند سیمرایز آلمان شامل موارد زیر است:

  • کالباس خشک
  • سوسیس آلمانی
  • ژامبون مرغ
  • ژامبون گوشت
  • پپرونی
  • هات داگ

همچنین علاوه بر موارد بالا خرید طعم دهنده گوشت و مرغ با بالاترین کیفیت جهت استفاده صنایع سوسیس و کالباس، همبرگر، ژامبون و خمیر مرغ انجام می شود.

بسته پیشنهادی چاشنا ویژه صنایع گوشتی و غذایی

  1. فلیور یا طعم دهنده اورجینال گوشت و مرغ
  2. ادویه میکس شده یا طعم ترکیبی  کالباس و پپرونی و…
  3. چاشنی ها یا seasoningها که در صنایع چیپس و… استفاده میشه مثل طعم برگر.

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از پیشنهادات ویژه ی خرید عمده طعم دهنده هات داگ با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما