قیمت خرید اسانس زنجبیل طبیعی در سال ۹۹

اگر به تازگی اقدام به صادرات اسانس زنجبیل اصیل ایرانی کرده اید و در پی کسب اطلاع از قیمت خرید اسانس زنجبیل طبیعی در سال ۹۹ هستید مجموعه چاشنا در طرح فروش اسانس زنجبیل پیشنهاد و راهکار های ویژه و تخفیف عالی را برایتان در نظر گرفته است.

انواع دسته بندی زنجبیل و اسانس زنجبیل

دارویی – خوراکی

نوع استفاده ی این دسته ی از زنجبیل در جهت مصارف خوراکی و دارویی می باشد. اکثرا تولیدات زنجبیل پرورش یافته در چین متعلق به این گروه است.

دارویی – فرآوری

این گروه از زنجبیل مناسب ترین گزینه جهت استفاده در صنایع فرآوری بوده است. این مورد دارای میزان کمتری از فیبر و وجود آب بیشتری در ریزوم ها هستند. زنجبیل هایی هستند که بافتی خوشمزه، رنگی روشن، عطر زیاد و طعمی تند و ملایمی را به خود اختصاص داده اند.

زنجبیل های زینتی

به دلیل برگ ها و گل های نواری زیبا بسیار مورد توجه بوده و در کشور تایوان و جنوب شرقی آسیا طرفداران بسیاری را داشته و دارد.

در این راستا مجموعه ی چاشنا با مرغوب ترین زنجبیل های صادراتی, تولید و فروش اسانس زنجبیل طبیعی را با بهترین دستگاه های اسانس گیری و تخفیف ویژه ی صادرات اسانس زنجبیل ارائه داده است.

روش های مختلف استخراج اسانس زنجبیل

روشهای مختلفی جهت استخراج اسانس زنجبیل وجود دارد. این روش ها  عبارتند از تقطیر، پرس کردن, تصفیه به وسیله شستشو، عصاره گیری با دی اکسید کربن، عصاره گیری با حلال و (Solid -Phase Microextraction)

قیمت خرید اسانس زنجبیل طبیعی در سال ۹۹ در مجموعه چاشنا

صادرات اسانس زنجبیل طبیعی محلول در آب یکی از فعالیت های اقتصادی دیگر در شاخه ی گیاهان دارائی می باشد. چرا که اسانس های گیاهی و طبیعی به دلیل معطر بودن و ایجاد طعم های مشخص در صنایع غذایی، داروسازی, عطر سازی و همچنین لوازم آرایشی، و یا به طور کلی در صنایعی که تولید کننده ی محصولات معطر و طعم خاص هستند بسیار کاربردی و مؤثر است. مجموعه ی چاشنا با در نظر گرفتن رونق فروش و افزایش کاربرد اسانس زنجبیل و همچنین سایر اسانس های گیاهی اقدام به فروش اسانس زنجبیل طبیعی به صورت عمده و با تخفیفات ویژه در قیمت خرید اسانس زنجبیل طبیعی در سال ۹۹ نموده است.قیمت ارائه شده اسانس زنجبیل در مجموعه چاشنا از نظر کیفی در سه گرید متفاوت از یک میلیون و پانصد هزار تا نه میلیون تومان می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما