اسانس رازیانه استاندارد صادراتی

بنابر کاربرد و استقبال مردم ایران از رازیانه و همچنین خواص بیشمار آن که در ادامه به آن اشاره شده است, مجموعه ی عطر و طعم چاشنا در صدد برآمد ناب ترین و مرغوب ترین اسانس رازیانه استاندارد صادراتی در هردو نوع اسانس رازیانه تلخ و اسانس رازیانه شیرین را عرضه نماید.

اسانس رازیانه استاندارد

مشخصات اسانس رازیانه طبیعی

گیاه رازیانه یکی از گیاهان پر کاربرد و شناخته شده است که اطلاعات شناسنامه ای آن به صورت زیر است
نام ژنریک اسانس رازیانه : Foeniculi amari fructus aetheroleum
نام‌ انگلیسی اسانس رازیانه : Fennel oil
شکل و رنگ ظاهری اسانس رازیانه تلخ و اسانس رازیانه شیرین ، می بایست به صورت مایع و به حالت شفاف و روان باشد همچنین رنگ آن بي‌رنگ یا متمایل به زرد كم‌رنگ در بازار خرید و فروش می شود.

دلیل اصلی طعم تلخ و شیرین رازیانه در چیست ؟

گیاه رازیانه دارای دو نوع گونه می باشد رازیانه تلخ و رازیانه شیرین که از اسانس رازیانه شیرین یکی دیگر از اسانس های طبیعی مجموعه چاشنا می باشد که به عنوان طعم‌دهنده در صنایع غذایی و دارویی استفاده می شود.
توضیحات بیشتر را در خصوص رازیانه تلخ و شیرین در ادامه می خوانیم:

  1. رازیانه شیرین Foeniculum vulgare Var.dulce: دارای بیشترین درصد آنتول(Anethole) می باشد که موجب ایجاد طعمی شیرین و معطر در اسانس رازیانه شیرین شده است.
  2. رازیانه ی تلخ Foeniculum Vulgare Var.Vulgare :این نوع رازیانه به نسبت به رازیانه شیرین دارای بیشترین درصد فنچون (Fenchone) می باشد که عامل طعم تلخ اسانس رازیانه تلخ همین ماده موجود در آن است.سایر بخش های هوایی گیاه رازیانه غنی از اسانس معطر هستند.
اسانس رازیانه استاندارد

فروش عمده اسانس رازیانه استاندارد صادراتی    

ما به دنبال ارائه ی بهترین ها به مشتریان هستیم. بنابراین این اطمینان و اعتماد را به مشتریان می دهیم که چاشنا با بهترین دستگاه ها و کارشناسان تولید اسانس توانسته است بهترین اسانس رازیانه را با بیشترین ماده موثره در هر دو نوع اسانس رازیانه تولید و ارائه کند.
کافی است جهت مشاوره در خرید اسانس رازیانه , بعلاوه ی اطلاع از قیمت اسانس رازیانه اساندارد با مشاوران فروش چاشنا تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما