قیمت اسانس اکالیپتوس طبیعی در سال ۹۹

اسانس اکالیپتوس یکی از اسانس های داروئی در مجموعه چاشنا می باشد که از بیشترین میزان فروش برخوردار است.بر این اساس مجموعه چاشنا به صرفه ترین قیمت اسانس اکالیپتوس طبیعی در سال ۹۹ را ارائه نموده و تخفیف ویژه ای را برای خریداران عمده اعمال می کند.

آنچه باید در مورد اسانس اکالیپتوس بدانید؟

در قرن ۱۹ میلادی گیاه اکالیپتوس توسط یکی از مدیران  باغ گیاه شناسی در ملبورن استرالیا بررسی و سپس به غربی ها معرفی شد. از قدیم الایام اکالیپتوس و فراورده های این گیاه نظیر روغن و اسانس اکالیپتوس به عنوان گیاه و محلول های ضدعفونی کننده شناخته می شدند. از آنجاییکه اسانس اوکالیپتوس دارای خاصیت آنتی باکتریال و ضد التهاب می باشد از آن به عنوان یکی از ترکیبات مواد پر کننده در عملیات پرکردن کانال های ریشه دندان استفاده می کنند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید از هر ۱۰۰ کیلوگرم گیاه اکالیپتوس می توان تا ۱ کیلوگرم اسانس استخراج کرد و این حجم از مواد اولیه مطمئنا در قیمت اسانس اکالیپتوس طبیعی بی تأثیر نیست.برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت اسانس اکالیپتوس طبیعی در سال ۹۹ و سایر اسانس های گیاهی چاشنا با ما در ارتباط باشید.

فروش اسانس اکالیپتوس

خواص و کاربردهای اسانس اکالیپتوس

  • اسانس اوکالیپتوس با دارا بودن ویژگی قابض کنندگی و ضد میکروبی در شستشوی حفره های بدن به منظور رفع عفونت گوش و مجاری ادراری دارد.
  • اسانس اوکالیپتوس درمان کننده و کنترل کننده موخوره می باشد.
  • اسانس آن به عنوان حشره کش در دفع شپش و حشرات البسه استفاده می شود.
  • با استفاده موضعی اسانس اوکالیپتوس بر روی سینه می توانید از خاصیت خلط آوری آن بهره مند شد.
  • جهت تسریع درمان و بهبود زخم, انواع سوختگی و جراحات اسانس اوکالیپتوس را به صورت موضعی استفاده می کنند.
  • بوی اسانس اوکالیپتوس همچون بوی اسانس درخت چای یکی از بوهای دارویی است این بو بوی مطبوع مثل اسانس گل سرخ نیست.بنابراین به عنوان اسانس دارویی در آروماتراپی نقش ویژه ای دارد.
  • از ترکیب رقیق شده روغن زیتون با اسانس اوکالیپتوس, اسانس اسطوخودوس و یا اسانس رزماری جهت درمان شپش سر استفاده می کنند که اثر منحصر بفردی برای درمان دارد.
  • اکالیپتوس یکی از داروهای تأثیرگذار جهت درمان مشکلات کبدی می باشد.
  • مصرف اکالیپتوس در درمان روماتیسم، دیابت، سرخک و  آسم نیز رایج است.
فروش اسانس اکالیپتوس

قیمت اسانس اکالیپتوس طبیعی در سال ۹۹ چقدر است؟

با توجه به کاربرد و خواص بیشمار اسانس اکالیپتوس که به آن اشاره شد خرید و فروش این نوع اسانس افزایش یافته است. قیمت اسانس اکالیپتوس طبیعی در سال ۹۹ بسته به فصل تولید و فروش و همچنین میزان ماده موثره در مجموعه چاشنا بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان عرضه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما