فروش اسانس ارل گری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

دلیل نام گذاری چای ارل گری چیست؟

ارل گری در اصل اسانس چای یا طعم دهنده ارل گری معروف در تولیدکنندگان چای می باشد. یکی از نخست وزیران انگلیسی به نام چارلز گری که سلطنت آن بین سال های ۱۸۳۰ تا ۱۸۳۴بوده است ریشه و دلیل نام چای ارل گری است.

داستانی که اکثرا در این رابطه روایت کرده اند این است که یکی از خادمان ارل گری پسر بچه ی یک تاجر چای چینی را که در دریا گرفتار شده بود را از مرگ نجات می دهد.

پدر پسر بچه به واسطه ی قدردانی و تشکر، نام یکی از چایی های خود را که با اسانس برگاموت یکی از مرکبات چینی ترکیب کرده بود ارل گری می نامد.
اصالتا چای معطر و خوش طعم با اسانس ارل گری متعلق به کشور بریتانیا است که توانسته در سراسر جهان طرفداری زیادی مجذوب خود کند.

چای ارل گری علاوه بر طعم و عطر ترکیبی که حاصل اسانس برگاموت یا همان ارل گری با برگ های چای می باشد تواسته تأثیرات و خواص بی نظیری را جهت افزایش سلامتی به مصرف کننده چای ببخشید.

چای ارل گری تاثیر بسیار زیادی در بهبود عملکرد قلب و کاهش سطح کلسترول بد در بدن دارد که در ادامه از خواص بسیار این گیاه بیشتر مطلع می شوید.
با توجه به استقبال گسترده جهانی از مصرف چای با طعم ارل گری, فروش اسانس ارل گری رونق بسیاری پیدا کرده است مجموعه چاشنا از این استقبال بی نصیب نبوده است و فروش طعم دهنده ارل گری را در ایران به صورت عمده آغاز نموده است.

جهت اطلاع از قیمت طعم دهنده ارل گری با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

دلیل نام گذاری چای ارل گری چیست؟

هدف از خرید اسانس ارل گری خواص بی نظیر آن است

طبق آزمایشات انجام شده چای ارل گری غنی از «پلی فنول» ها می باشد. تاثیر پلی فنول‌ها بر بدن بدین صورت می باشد که آن ها نقش موثر و تهاجمی نسبت رادیکال‌های آزادی دارد که موجب تخریب سلول‌های بدن می‌شوند.
چای ترکیب شده با اسانس ارل گری منبع مقدار زیادی «آنتی‌اکسیدان» می باشد که تاثیرات شگرفتی برای سلامتی بدن و جلوگیری از شیوع سرطان در بدن دارد.
طعم دهنده ارل گری حاصل اسانس برگاموت کاهنده ی خوبی در برابر بیماری‌های قلبی و خطرات آن می باشد. این خواص به واسطه ی کاهش فشار خون و کلسترول بد خون به وجود می آید.
مطمئنا اکثر فعالان در زمینه طعم دهنده و یا تولید چای با طعم دهنده ارل گری آشنا هستند.

چاشنا با تکمیل طعم های سرزمین خود آماده فروش اسانس ارل گری به صورت عمده و با به صرفه ترین قیمت طعم دهنده ارل گری اماده همکاری و فروش ویژه می باشد.
اطلاعات تماس مندرج در سایت

فروش اسانس لیمو ترش

3

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما