قیمت طعم پودری دارچین

قیمت طعم پودری دارچین در چاشنا کمی بیشتر از ادویه پودری رایج در بازار می باشد که دوز مصرفی بسیار پایین تک طعم دارچین جبران کننده این اختلاف قیمت می باشد. جهت خرید عمده این محصول با ما در ارتباط باشید. با شماره های مندرج‌ شما تماس حاصل فرمایید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت طعم پودری دارچین

قیمت ادویه جات و تک طعم ها در سال های اخیر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، اما از آنجایی که ما آنها را مستقیماً از تولید کننده تحویل می دهیم، همیشه هدف ما این بوده است که قیمت ها را در حداقل مقدار تعیین کنیم. ما در مورد قیمت اکثر طعم های پودری طبیعی مانند قیمت تک طعم فلفل سفید پودری، قیمت طعم دهنده آویشن پودری، قیمت طعم دهنده طبیعی فلفل قرمز و سایر موارد  نازلترین و در عین حال با کیفیت ترین ها را برای شما فراهم می کنیم.

به لطف گزینه حمل و نقل سریع و ایمن، بسته های طعم دهنده های طبیعی که به کارخانجات  شما می رسد بدون پارگی و آسیب به آدرس شما تحویل داده می شود. همچنین می‌توانید در فروشگاه اینترنتی چاشنا گونه‌های مختلف از اسانس های طبیعی که با رایحه ارگانیک و تازه‌ ارائه می گردد  را مشاهده و ثبت سفارش کنید.

قیمت طعم پودری دارچین

قیمت طعم پودری دارچین

برای خرید انواع طعم دهنده های طبیعی پودری و مایع جهت طعم دهی فرآورده های غذایی خود با مشاوران چاشنا در بخش فروش تماس حاصل فرمایید تا بهترین طعم دهنده ها را بسته به نوع محصول و مصرف ارائه دهند. در حال حاضر قیمت طعم پودری دارچین در شرکت تولیدی بازرگانی چاشنا ۹۳هزارتومان در نظر گرفته شده است. این محصول با بیشترین طعم دهی و کمترین دوز مصرفی بهترین گزینه از لحاظ اقتصادی در تولید صنایع غذایی می باشد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما