قیمت اسانس زیره سیاه

مجموعه چاشنا مرجع انواع عطر و طعم در کشور است. در این مجموعه بهترین قیمت اسانس زیره سیاه به مشتریان محترم ارائه می گردد.

مشخصات زیره سیاه

زیره سیاه گیاهی دو ساله با نام علمی Carum carvi از خانواده چتریان می باشد. زیره سیاه بومی آسیا بوده و به صورت وحشی در ارتفاعات مرطوب می روید. بذرهای زیره سیاه در ابتدای بهار کاشت شده و در مرداد ماه سال آینده میوه آن برداشت می شود. اسانس طبیعی زیره سیاه به روش تقطیراز میوه آن به دست می آید. اسانس زیره سیاه در زمان استحصال بی رنگ می باشد و به تدیرج در معرض هوا تغییر رنگ داده و به رنگ زرد در می آید.

قیمت اسانس زیره سیاه

مزایا اسانس زیره سیاه

  1. اسانس طبیعی زیره سیاه دارای ماده موثره کارون (۷۰%) است.
  2. طعم دهنده زیره سیاه به هضم غذا و کاهش التهابات گوارشی کمک می کند.
  3. اسانس زیره سیاه به عنوان یک ماده شیرافزا نیز به کار می رود.
  4. اسانس زیره سیاه به عنوان کاهنده انقباضات عضلانی نیز به کار می رود.

کاربردهای اسانس زیره سیاه

قیمت اسانس زیره سیاه با توجه به میزان خلوص آن متغیر است. طعم دهنده زیره سیاه با توجه به نوع کاربری آن می تواند دارای درجه خلوص متفاوتی باشد.

اسانس زیر سیاه به عنوان یکی از مواد موثر برای تولید ترکیبات دارویی متغیری به کار می رود. اسانس دارویی زیره سیاه برای آروماتراپی نیز کاربرد دارد. علاوه بر این طعم دهنده زیره سیاه در صنایع غذایی نیز کاربرد دارد.

کاربردهای اسانس زیره سیاه

خرید اسانس زیره سیاه

چاشنا ارائه دهنده انواع اسانس ها و طعم دهنده های طبیعی در سرتاسر کشور می باشد. در چاشنا گروهی از متخصصین طعم وجود دارد تا طعم دهنده ها را متناسب با نیاز و سلقیه مشتریان محترم به صورت سفارشی شخصی سازی کنند. اسانس های طبیعی موجود در مجموعه چاشنا دارای گواهینامه های غذا و دارو می باشد. پیشنهاد می شود به منظور اطلاع از قیمت اسانس زیره سیاه با کارشناسان فروش در مجموعه چاشنا تماس حاصل فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما