خرید اینترنتی ویتامین B3

با خرید اینترنتی ویتامین B3 علاوه بر سهولت خرید می توانید از تخفیفات لازم برخوردار شوید. مجموعه چاشنا یک مرجع کامل از ارائه انواع ویتامین، طعم دهنده های متنوع، اسانس های طبیعی و رنگ های مجاز خوراکی می باشد‌.
جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

بررسی اجمالی ویتامین B3

نیاسین نوعی ویتامین B3 است. این ماده غذایی در غذاهایی مانند مخمر، گوشت، ماهی، شیر، تخم مرغ، سبزیجات سبز و غلات وجود دارد. نیاسین نیز از تریپتوفان در بدن تولید می شود که در غذای حاوی پروتئین یافت می شود. در صورت مصرف مکمل، نیاسین اغلب در ترکیب با سایر ویتامین های گروه B یافت می شود.
نیاسین را با NADH، نیاسین آمید، اینوزیتول نیکوتینات، IP-6 یا تریپتوفان اشتباه نگیرید .
فرم های تجویز شده نیاسین توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای کلسترول بالا و افزایش سطح یک نوع خاص از کلسترول خوب، معروف به HDL، تأیید می شود. مکمل های نیاسین و داروهای تجویز شده نیز از طریق دهان برای جلوگیری از کمبود ویتامین B3 و بیماری های مرتبط مانند پلاگر مصرف می شوند.

فروش ویتامین B3

نحوه اثربخشی ویتامینB3

نیاسین هنگامی که در آب حل شده و از طریق دهان مصرف می شود، جذب بدن می شود. در صورت مصرف مقادیر بیشتر از مقدار مورد نیاز بدن، به نیاسینامید تبدیل می شود.

نیاسین برای عملکرد مناسب چربی ها و قندهای بدن و حفظ سلول های سالم مورد نیاز است. در دوزهای بالا، نیاسین به دلیل اثرات مفید آن در لخته شدن، ممکن است به افراد مبتلا به بیماری قلبی کمک کند. همچنین ممکن است سطح خاصی از چربی به نام تری گلیسیرید را در خون بهبود بخشد.

کمبود نیاسین می تواند شرایطی به نام پلاگرا ایجاد کند که باعث تحریک پوست، اسهال و زوال عقل می شود. پلاگرا در اوایل قرن بیستم معمول بود، اما اکنون کمتر دیده می شود، زیرا برخی از غذاهای حاوی آرد اکنون با نیاسین غنی شده اند. پلاگرا در فرهنگ غربی عملاً از بین رفته است.

افرادی که رژیم غذایی نامناسب، اعتیاد به الکل و برخی انواع تومورهای کند رشد دارند که تومورهای کارسینوئید نامیده می شوند ممکن است در معرض کمبود نیاسین باشند.

فروش ویتامین B3

مراکز خرید اینترنتی ویتامین B3

چاشنا به عنوان یکی از بزرگترین مراکز خرید اینترنتی ویتامین B3 و سایر ویتامین های پرمصرف در صنایع مختلف ارائه دهنده بهترین نوع محصولات با قیمت مناسب می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما