خرید اسانس لمون گرس طبیعی

اگر قصد خرید اسانس لمون گرس طبیعی را دارید مجموعه چاشنا بهترین نمونه از اسانس لمون گرس را با بیشترین ماده مؤثره عرضه می دارد.این مجموعه اسانس لمون گرس را با نازلترین قیمت اسانس علف لیمو تولید و ارائه می کند.

معرفی کامل گیاه علف لیمو

گیاه علف لیمو، گیاهی علفی چند ساله و با ارتفاعی حدود ۲ متر است این گیاه دارای ساقه ای صاف و بدون کرک است. پهنای برگ به صورت خطی، و نوک آن باریک است. غلاف برگه های آن به شکل مدور، بدون کرک و صاف هستند.
گل های علف لیمو به حالت خوشه ای كاذب ظاهر می شوند. خوشه ها به شکل مجموعه ای از سنبلچه های بدون پایک می باشند. پوشه بالایی به حالت خوشه های سرنیزه ای و با بال باریک هستند، که در پشت آن پهن شده و در قسمت پایین آن کمی مقعر و بدون رگه است.
اسانس این گیاه در گونه های Cymbopogon علف لیمو و در سلول های لوله ای شکل که دارای دیواره ای چوب پنبه ای مانند است وجود دارد.

خرید اسانس لمون گرس

محل رویش گیاه علف لیمو:
در اصل انواع گونه های دارویی این گیاه بومی مناطق حاره و نیمه حاره ای قدیم هستند، ولی اکنون آنها را می توان در آمریکای مرکزی و جنوبی، کوئینزلند و استرالیا کشت نمود.

اثرات اسانس علف لیمو که نمی دانستید

از آنجاییکه اسانس علف لیمو از جمله اسانس های معطر می باشد متخصصین آروماتراپی یا رایحه درمانی توصیه می کنند با مالیدن اسانس این گیاه دردهای ماهیچه ای و مفصلی خود و همچنین گرفتگی های نواحی گردن خود را درمان کنند. اسانس مزبور از تولید لاکتیک اسید در عضلات جلوگیری می کند و میزان آن را کاهش می دهد. از ضماد این گیاه به عنوان داروی ضد انعقاد استفاده می کنند.

  • از محلول های رقیق شده این گیاه را با اضافه کردن به روغن های حامل در راستای درمان موهای چرب، آکنه، جرب، کچلی و سایر عفونت های پوستی استفاده می کنند.
  • با مالیدن برگ ها یا عطر تولید شده از علف لیمو بر ردی پوست می توان موجب دور شدن حشرات از اطراف شخص شد.
  • مصرف مقادیر زیادی از اسانس علف لیمو می تواند موجب تسکین دهنده ای و کاهش درد شود. تجویز وریدی دم کرده گیاه علف لیمو باعث افت فشار خون شریانی در فرد می شود.
  • عمدتا خاصیت ضد باکتری گیاه مذکور به واسطه وجود موادی به نام نرال و ژرانیال در آن است.
  • اسانس این گیاه در مهار رشد تعداد کثیری از میکروارگانیسم های گرم مثبت موثر است. درواقع میکروب های گرم مثبت نسبت به انواع باکتری های گرم منفی در برابر این اسانس حساس تر هستند.
  • میزان اثر ضد باکتری این اسانس شدیدا به مقدار pH و حجم تلقیح وابسته است. با افزایش pH و قلیایی شدن محيط تأثیر آن افزایش می یابد.
  • اسانس علف لیمو همچنین دارای اثرات مهارگر رشد و از بین برنده قارچ دارد.
  • این اسانس دارای اثرات ضد قارچ، ضد التهاب و دفع کننده شپش سر می باشد.
خرید اسانس لمون گرس

دلیل خرید اسانس لمون گرس طبیعی

علاوه بر خواص بی نظیری که در متن مذکور به آن اشاره شد قابلیت کاربرد در صنایع بهداشتی و آرایشی موجب خرید اسانس لمون گرس طبیعی شده است. سرزمین چاشنا در راستای افزایش خرید اسانس لمون گرس طبیعی بهترین و مرغوب ترین نوع این اسانس را وارد بازار کرده است.

جهت مشاوره در خرید و فروش و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما