قیمت طعم پودری سیر

قیمت طعم پودری سیر با توجه به نرخ ارز در کشور تعیین می گردد. میزان تقاضا نیز می تواند در قیمت تک طعم سیر و سایر محصولات چاشنا تاثیرگذار باشد. مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا با تخفیفات ویژه خرید عمده طعم دهنده‌ ها بهترین قیمت را ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت و تخفیفات با ما در ارتباط باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت طعم پودری سیر

لازم به ذکر است که تولیدکنندگان گرامی می توانند علاوه بر خرید عمده تک طعم سیر سایر طعم دهنده‌ های طبیعی پودری رایج در بازار را نیز خریداری کنند. قیمت ها کاملا به صرفه و مناسب هستند. سایر ادویه های ترکیبی شامل موارد زیر می باشد:

تک طعم ها از جمله طعم دهنده های طبیعی هستند که علاوه بر اینکه خواص لازم برای بدن را القا می کنند بسیار بازدهی بالایی دارند و یکی از طعم دهنده های طبیعی پر مصرف و پرطرفدار در صنایع غذایی هستند.

تک طعم سیر چیست؟

تک طعم سیر در واقع ترکیبی از پودر طبیعی سیر و مواد دیگر همچون اولئورزین ها می باشد‌. تک‌ طعم یا همان‌ طعم دهنده طبیعی یکی از افزودنی های ارگانیک و طبیعی برای صنایع غذایی می باشد که طعم دهی بیشتری را نسبت به ادویه های پودری معمولی به محصول اعطا می کند.

علاوه بر این تک طعم ها نیز همچون ادویه همیشه در دسترس و قابل خرید در حجم انبوه می باشد. تک طعم ها برخلاف ادویه های پودری سنتی که در بازار مرسوم هستند طعم ثابتی دارند و در عین حال این عطر و طعم را به خوبی حفظ می کنند.

ماندگاری و عدم فساد این محصولات ویژگی دیگر این مورد می باشد که بهترین دلیل برای انتخاب به عنوان افزودنی است.

عدم فساد میکروبی یا باکتریایی تگ طعم ها موجب می شود که تولیدکنندگان کمتر از ادویه های پودری استفاده کنند.

بنابراین تاکنون با وجود این مشخصه ها تمایل به خرید عمده تک طعم برای تولیدکنندگان رواج بیشتری داشته است.

قیمت طعم پودری سیر

 

قیمت طعم پودری سیر

در چاشنا قیمت طعم پودری سیر  با توجه به دوز مصرفی کمی که دارد بسیار اقتصادی بوده و با قیمت هر کیلو ۱۰۸ هزار تومان ارائه می گردد. چنانچه قصد خرید عمده این محصول را دارید با بخش پشتیبانی فروش چاشنا تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما