خرید اسانس زیره سیاه ویژه با قیمت مناسب

با کیفیت ترین اسانس زیره سیاه را چگونه تهیه کنیم؟ اسانس تقلبی را چگونه تشخیص دهیم؟ ما بهترین اسانس را در دسرس خرید شما قرار می دهیم!
زیره سیاه یکی از گیاهان بومی آسیا می باشد که در ایران فراوان یافت می شود. در ضرب المثل ها حتما شنیده اید که زیره سیاه را به استان کرمان نسبت می دهند. زیره سیاه به دلیل داشتن خواص فراوان امروزه از بازار صادرات خوبی برخوردار می باشد. این گیاه همچنین به عنوان ادویه در غذاهای ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد. زیره سیاه در نواحی کوهستانی می روید و از جمله گیاهان نیمه وحشی می باشد. اما در این مقاله شما را بیشتر با زیره سیاه و خواص آن اشنا می کنیم.

اسانس زیره سیاه

ویژگی های زیره سیاه

همان طور که اشاره کردیم زیره سیاه از جمله گیاهان نیمه وحشی می باشد که در نواحی کوهسانی می روید. این گیاه به دلیل داشتن ارتفاعی کم، در ردیف گیاهان بوته ای قرار می گیرد زیرا ارتفاع زیره سیاه کمتر از یک متر می باشد. برگ هایی سبز رنگ و همچنین گل های چتری چهره زیبایی را برای این گیاه به وجود آورده است. زیره سیاه همچنین دارای میوه های بیضی شکلی در رنگ قهوه می باشد. این گیاه امروزه از بازار خرید و فروش داغی برخودار است و اگر از طرف مسئولین مورد توجه قرار گیرد می تواند ایران را به یکی از بزرگترین صادر کننده ها تبدیل کند.

تفاوت زیره سیاه با زیره سبز

اکثرا افراد بر این باور اند که زیره سیاه تفاوتی با زیره سبز ندارد و تنها در رنگ متفاوت اند. اما در این مقاله قصد داریم کمی اطلاعات شما را محک بزنیم و تفاوت های این گیاه را با زیره سبز برای شما آشکار کنیم. یکی از تفاوت های این دو گیاه در اسانس گیری آنها می باشد. مراحل اسانس گیری زیره سیاه با زیره سبز دارای تفاوت می باشد. همچنین خواص و عوارض این دو گیاه نیز دارای تفاوت های فراوانی می باشد که شناخت آنها می تواند کمک خوبی در جهت مصرف آن باشد.

خواص زیره سبز

همان طور که اشاره کردیم در این مقاله قصد داریم شما را با خواص و عوارض زیره سیاه آشنا کنیم. خواص این گیاه از گذشته های دور نیز هموار مورد توجه افراد بوده و متخصیین مصرف این گیاه را تجویز می کردند. از جمله خواض زیره سیاه:
درمان بیماری های پوستی:
یکی از خواصی که در زیره سیاه نیز دیده می شود، مناسب بودن برای بیماری های پوستی و سفیدی پوست می باشد. زیره سیاه حاوی ویتامین E است که همین گزینه باعث شده تا برای درمان بیماری های پوستی و سفیدی و روشنی پوست بسیار موثر باشد.
• انرژی زایی:
یکی دیگر از خواص شگفت انگیز زیره سیاه، انرژی زا و کاهش خستگی می باشد. استفاده از این گیاه قبل از کار می تواند بهترین گزینه جهت افزایش انژی و جلوگیری از خستگی باشد.
• رفع سوء هاضمه با زیره سیاه:
زیره سیاه از گذشته تا به امروزه به عنوان دارویی جهت رفع سوء هاضمه و همچنین نفخ شکم مورد استفاده قرار گرفته است. متخصصین همواره برای رفع نفخ شکم این گیاه دارویی را پیشنها کرده اند.
• چاق کنندگی:
اگر کمبود وزن دارید، ما زیره سیاه را به شما معرفی می کنیم. زیر سیاه باعث گرم کردن معده و دفع ویروس های آن می شود. همان طور که می دانید باکتری ها و انگل باعث دفع مواد غذایی می شوند و در نتیجه بعد از مدتی فرد دچار کمبود وزن می شود. اما استفاده از زیره سیاه با دفع این ویروس ها کمک خوبی برای افزایش وزن می باشد.
عنوانین نام برده از جمله خواص زیره سیاه می باشد که باعث شده تا این گیاه زیره سیاه و  اسانس زیره سیاه از بازار صادرات و خرید و فروش خوبی برخودار باشد.

عوارض زیره سیاه

اما قبل از مصرف زیره سیاه نسبت به عوارض آن نیز اطلاع کسب کنید. تمامی گیاهان دارویی در کنار داشتن خواص های مختلف، درای یکسری عوارض نیز می باشد که شناخت آنها قبل از مصرف ضروری می باشد. از جمله عوارض زیره سیاه می توان به موارد زیر اشاره کرد.
مضر بودن برای زنان باردار:
زیره سیاه را در دوره بارداری مصرف نکنید! یکی از عوارض زیره سیاه که در زیره سبز نیز دیده می شود، مضر بودن برای زنان باردار می باشد. پزشکان همواره زنان باردار را از مصرف این گیاه منع کرده اند زیرا زیره سیاه می تواند باعث سقط جنین در زنان باردار شود.
• کاهش قند خون:
افرادی که دیابت دارند بدانند استفاده بیش از اندازه از زیره سیاه باعث کاهش قند خون بدن می شود. که همین امر برای افرادی که دیابت دارند مشکل زاست. زیرا قند خون این افراد باید همواره نرمال باشد و کاهش و افزایش آن می تواند موجب مشکل زا باشد. توصیه می شود این افراد با تجویز پزشک زیره سیاه را مصرف نمایند.
• زیره سیاه می تواند به اندام های داخلی آسیب برساند:
یکی دیگر از عوارض زیره سیاه، آسیب رسناندن به اندام های داخلی می باشد. استفاده بیش از اندازه از این گیاه می تواند به کبد انسان آسیب برساند. روغن به دست آمده از زیره سیاه در مراتب برای کبد و اندام های داخلی مضر می باشد و توصیه می شود استفاده از این گیاه در حد اعتدال باشد.
نکته قابل توجه در باره زیره سبز این است که علی رغم داشتن عوارض متعدد، از بازار صادارات اسانس زیره سیاه به دلیل خواص بی شمار آن رونق خوبی برخوردارد است. عوارض نام برده تاثیر منفی بر روی زیره سیاه نداشته و این گیاه به صورت عمده خرید و فروش می شود.

خرید اسانس زیره سیاه با مناسب ترین قیمت

با کیفیت ترین اسانس زیره سیاه را در نازلترین قیمت در دسترس شما قرار می دهیم! همان طور که می دانید به دلیل فراوانی اسانس های مختلف در بازار، تشخیص اسانس تقلبی از اسانس خالص کمی دشوار شده است. اما پس چگونه می توان اسانس خالص زیره سیاه را تهیه کرد؟ برای پاسخ به این سوال، ما مجموعه عطر و طعم چاشنا را به شما معرفی می کنیم. خرید این مجموعه، با کیفیت ترین اسانس ها را در نازلترین قمیت به دنبال دارد. مجموعه عطر و طعم چاشنا با استفاده از تجهیزات پیشرفته اقدام به تولید اسانس این گیاه کرده است. با خرید از این مجموعه بهترین اسانس زیره سیاه را همراه با آنالیزی با کیفیت دریافت می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما