چاشنا
خانه / اسانس گل محمدی / فروش طعم دهنده طبیعی گلاب با کیفیت

فروش طعم دهنده طبیعی گلاب با کیفیت

گلاب به عنوان متداول ترین و معروفترین فرآورده گل‌محمدی از دیرباز در کنار سکنجبین به عنوان یک نوشیدنی و طعم دهنده مورد استفاده قرار می‌گرفته است البته نباید از اثرات دارویی گلاب نیز غافل بود اما آنچه در این جا مورد بحث است استفاده از گلاب در صنایع غذایی است.
طعم گل محمدی در بسیاری از صنایع غذایی مورد استفاده و پسند است و فروش بالایی دارد اما مشکلی که غالبا پیش می آید این است که استفاده از گلاب با دوز بالا به جهت اثردهی مطلوب باعث تغییر محتوا و تغییرات شکلی و فرمی محصول می گردد.

طعم دهنده طبیعی گلاب

ما با تولید طعم دهنده گلاب توانسته ایم طعم گلاب گل محمدی را با همان اثربخشی ولی با دوز مصرف بسیار پایین در اختیار صنایع مختلف قرار دهیم. به گونه ای که ۶۰ گرم از این طعم‌دهنده گلاب معادل ۴۰ کیلو گلاب و یا به عبارت دیگر معادل ۴۰ کیلو گل تازه و یا حدود ۱۰ کیلو گلبرگ خشک اثر بخشی دارد و فروش این محصول طبیعی را تضمین نموده است.

موارد استفاده از طعم دهنده گلاب

استفاده از طعم دهنده گلاب برای محصولاتی که از گلاب یا گلبرگ خشک محمدی استفاده می شود مثل بستنی و یا انواع شیرینی ها پیشنهاد می شود.

این طعم دهنده در مورد استفاده در محصولاتی که به حرارت نیاز دارند نبایددر ابتدای پروسه تولید اضافه شود چون در حین حرارت دهی کاملاً از محصول خارج می شود بنابراین در زمانی که کمترین حرارت وجود دارد باید اضافه شود به علاوه برای اضافه کردن طعم دهنده هیچ‌گاه آن را مستقیم به محصول اضافه نکنید ابتدا آن را رقیق کنید و سپس استفاده کنیم تا در کل محصول همگن شود.

منبع: مزه باران

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات اسانس گل محمدی

قیمت اسانس گل محمدی در ایران

قیمت اسانس گل محمدی damask rose essential oil در ایران تابع فاکتورهای مختلفی است. اگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام